Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek meddig tolerálják...

Szerintetek meddig tolerálják még a nyugat-európai átlagemberek, hogy rájuk van eröltetve ez a balliberális LMBT-támogató, migránsimádó, vallásellenes rendszer?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember lehet nyugati EU-s országokban, akik nem helyeslik ezt a szivárványos propagandát, titokban hisznek Istenben és imádkoznak, és nem akarnak muszlim migránsokat, de nem mernek szólni, mert ellehetetlenítik őket, pl. nem kapnak munkát, netes aktivisták doxxolják őket stb.



Én úgy látom, hogy előbb-utóbb elegük lesz és ezen országokban is a magyar, lengyel rendszerre hasonlító kormányzat lesz bevezetve.


Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?



2021. jún. 30. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Lesz itt még 4.birodalom.
2021. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Az a jó a legtöbb nyugati államban, hogy 4-5 évente szoktak lenni szavazások, ahol az emberek azokra a pártokra szavaznak, akikre akarnak. Így ha az embereknek valóban elegük van az általad említett dolgokból, akkor ott áll mindenki számára a lehetőség, hogy egy olyan pártra szavazzanak, amelyek nekik szimpatikusak. És a legjobb az egészben, hogy a szavazás teljesen anonim! A főnököd, a barátaid sosem tudják meg, hogy melyik pártra, jelöltre szavaztál, hiszen senki nem kényszeríthet téged arra, hogy ezt az információt velük közöljed.


Tekintve, hogy a nemzeti radikális, (szélső)jobboldali pártok megerősödtek az elmúlt évtizedben, valóban lehet valami abban, amit mondasz, viszont ezek a pártok igazából úgy 2015-16 óta szinte mindenhol ugyanúgy 5-10-15 százalék környékén mozognak, komoly politikai erőt önmagukban nem képviselnek, kénytelenek együttműködni más, kevésbé radikális pártokkal.

2021. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Amiről te beszélsz az ún. "woke kapitalizmus". A valódi baloldal például ezt elítéli és kritizálja. Az más kérdés, hogy vannak magukat baloldalinak nevező, valójában neoliberális csoportok, akik hirdetik a fent megfogalmazottakat. Szóval ezt az ideológiát nem csak a jobboldaliak gyűlölik.
2021. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"Én úgy látom, hogy előbb-utóbb elegük lesz és ezen országokban is a magyar, lengyel rendszerre hasonlító kormányzat lesz bevezetve."


Kutya f.szát nem érdekli, hogy mikről álmodozol. Mert álmodozol, a "kérdésed" pusztán ennyi.


Amióta követem a nemzetközi híreket, azóta folyamatosan ezt hallom, hogy hű előbb-utóbb micsoda tömeges konzervatív fordulat várható világszerte. Általában mindig a középtávoli jövőre beígérve, 2-5 éves időtávon belül. Na én ezt úgy 15. éve hallgatom :D Semmiben nem különbözik a 2007-es vérpistike gárdista jobbikos érvelése a te 2021-es pontjaidtól.


Ha valóban ismernél külföldieket (és nem csak internetes "barátságok" formájában elfogultan rasszista fórumokról), akkor tudnád, hogy mennyire nem igaz amit állítasz. Az emberek elfogadóak, nem utálják egymást vagy másokat, nem akarják, hogy a szomszéd tehene is megdögöljön. Ez csak a csóringer Kelet-Európában elterjedt gondolkodás.


Ahogy a #2-es is mondja, ezt rendszeresen megerősítik a szavazásaik eredményeivel.

2021. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Csak egy generációnak kell felnőni akiket már az oviban elkezdenek érzékenyíteni. Ők már tolerálni fogják ezeket a gondolatokat.


A következő lépés az lesz hogy mindenkinek ki kell próbálni férfival nővel, transzneművel, hermafroditával, törpével, kecskével hogy saját tapasztalatból alkothasson véleményt.

2021. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

3-as: én azért eléggé baloldali vagyok, én is elítélem a woke kapitalizmust, de az LMBT-közösség elfogadása nem woke kapitalizmus, a szocializmusnak a társadalmi reakciót is el kell törölnie.


A bevándorlás már ennél nehezebb példa. Sokáig én is ellene voltam, mert azt hittem, hogy a bevándorlók lenyomják a munkásosztály béreit. Ma már tudjuk, hogy ez nem hogy nem igaz, a bevándorlás egy gazdasági plusz, ha megfelelően szűrik a bevándorlókat és elég erőforrást pumpálnak az integrációba.


Vallásügyben meg az állam legyen szekuláris, a vallás mindenki magánügye.


Viszont a FB-profilkép kiszivárványozása valóban undorító, az LMBT-mozgalom semmibevevése és neoliberalizációja. Nem szimbolikus gesztusokra van szüksége, hanem rendszerszintű változásra. És azt bizony nem fogjuk megkapni az Amazontól meg a Starbuckstól.

2021. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
5-ös: ez k.rvára bázisolt, én támogatom. Még annyit hozzátennék, hogy igazán államosíthatnánk a catboyokat és catgirlöket, mert így a szabad randipiacon nem nagyon találok egyet sem :(
2021. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

#4 " Az emberek elfogadóak, nem utálják egymást vagy másokat, nem akarják, hogy a szomszéd tehene is megdögöljön. Ez csak a csóringer Kelet-Európában elterjedt gondolkodás."

Aha.

Akkor elmagyaráznád hogy hogyan is fér bele ebbe a szuper toleráns hozzáállásba hogy azt sem képesek elfogadni ha egy MÁSIK ORSZÁG másképpen gondolkodik valamiről, mint ők? Miképpen is lehetséges amit velünk szemben megengednek maguknak?

2021. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
4-akkor menj fel pl. a Welt.de (balliberális német sajtó) Facebook oldalára és ott nézd meg egy egy migránsos hír alatt a hozzászólásokat...hát nem dícsérik őket, de a müncheni stadion kiszivárványozásával sem értett egyet a többség.
2021. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Különbség van aközött, hogy az LMBT emberekkel is tisztelettudóan bánunk és aközött, hogy nagyvállalatok a logóikat szivárványszínűre cserélik. Ez a woke kapitalizmus. A logókat szivárványosra cserélik, hogy elmondják magukról, hogy milyen haladó szellemiségűek, közben meg rossz körülmények között foglalkoztatják az alkalmazottaikat. Ez álszentség és félrevezetés. Az identitáspolitikát azért hangsúlyozzák ki ennyire, hogy eltereljék a figyelmet az emberek megélhetési kérdéseiről stb.
2021. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!