Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most így, a 9/11-es terrortáma...

Most így, a 9/11-es terrortámadás 20. évfordulóján is maradtak olyan, idiotizmusban szenvedő emberek, akik azt hiszik, hogy ezt az egészet az USA csinálta, hogy háborút indításának, és hogy OBL-t le sem lőtték?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 09:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Igen.A hülyeségre mindig is lesznek olyanok akik fogékonyak lesznek.Sőt rengetegen vannak, csakúgy mint pl a laposföld hívők.
2021. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Vannak, akik őszintén hiszik hogy az egész világegyetem 6000 éves, hogy a Föld lapos, hogy az oltásokba chipet tesznek, hogy a repülőgépek kondenzcsíkja tudatmódosító mérget szór az emberekre, stb. Szerinted?
2021. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Shai-Hulud ***** válasza:
44%

Persze hogy vannak, lásd #2. válaszoló...

Őt az sem zavarja, hogy ha az acélt 30 percnél tovább 600 fokon tartjuk, akkor már nyugodtan lágyvasnak nevezhetjük (lásd: A1 hőmérséklet alatti lágyítás: [link] )

De ezt úgyis hiába mondják el, vagy mutatják meg neki, ha elhinné, a saját világa omlana össze benne. Neki sokkal hihetőbb, hogy valami borzasztó összeesküvés történt, minthogy a kilágyult acél fele akkora terhelést sem bír el, mint az edzett acél...

2021. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a második válaszoló ironizált.
2021. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Szerintem is
2021. júl. 4. 10:38
 6/28 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy az már Pearl Harbor esetében is bebizonyosodott hagyták megtörténni, de természetesen nem ők csinálták. (ami a tornyokat illeti)


Sok a kérdőjel, főleg a Pentagonba csapódott gép esetében. Minthogy azt még egy profi pilótának is dicsőségére válna eltalálni egy Boeing géppel. Hova tovább egy akkora hajtóművet találtak a romok között ami kg egy drón repülő hajtóműve lehetett

2021. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

A volt második válaszoló vagyok, a kommentem időközben törölték.

Igen, ironizáltam. Nem tudom mi kell még ahhoz, hogy átmenjen az irónia, ha még a szándékosan nagybetűkkel televágott írás és a "!!!4négy!" sem elég.

2021. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom
2021. júl. 4. 11:50
 9/28 fehernyuszi válasza:
68%

9/11-et nem az USArendezte meg, de igenis ök a felelősek érte.

Felfegyverezték, kiképezték és támogatták a szélsőséges iszlamistákat Afganisztánan, hogy az oroszok ellen harcoljanak. Szabadságharcosoknak nevezték őket. Azt állították hogy Osama nin Laden békét hoz Afganisztánba.

A Rambo 2 pl. arról szólt hogy mekkora hősök az Afgán "szabadságharcosok".

Ezerrel nyomták a hazug propagandájukat, aztán amikor az általuk imár jól kiképzett, felfegyverzett terroristák ellenük fordultak, hirtelen rájöttek hogy mekkora rosszfiúk is ők. Így hogy már nem oroszokat, hanem amerikaiakat is gyilkoltak, többé már nem szabadságharcosok, hanem terroristák lettek. Szóval az USA a fő bűnos az egész sztoriban. Ráadásul képmutató is, mert áldozatnak mutatja be magát.

2021. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Utolsó te meg hülye vagy. Az, hogy afgán iszlám katonák a szovjetek ellen harcoltak, nincs is semmi baj, a szovjetek ez mindenáron le kellett győzni (meg a háborúban a nácikat). Az iszlám pedig egy ugyanolyan vallás, mint a keresztény, zsidó stb. Szóval, hogy együttműködtek, meg felfeyverezték, kiképezték őket az tényleg jó (a liberalizmusért mindent) de, hogy a kilencvenes években több terrortámadást is végrehajtották OBL vezetésével, aki a rendszerváltáskor, dezertált a CIA-tól, meg a 0/11 az bűn, amit csakis a USA szenvedett el azzal, hogy bin Láden átállt a radikális iszlám oldalra
2021. júl. 4. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!