Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megtörténhet ez valaha?

Megtörténhet ez valaha?

Figyelt kérdés
Szóval a múltkor láttam a twitteren hogy egy fekete azt írta ki hogy elkéne halkitani a fehéherek és semmi jogot nem hagyni nekik! És mindenki helyeselt meg a fehérek is! Én félek ettől nagyon! Mert a nagynéném kint èl és fehér

2021. júl. 4. 20:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt nekem nincsen bajom a bőrszínűkel de azért valljuk be nem tudnak normálisan viselkedni!!! Gettósak!
2021. júl. 4. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

"nekem nincsen bajom a bőrszínűkel de azért valljuk be nem tudnak normálisan viselkedni!!! Gettósak!"


Nekem sincs semmi bajom a kérdezővel, de valljuk be: sík hülye.

Vadászgörény.

2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Nem láttad azt a videót mikor a feketék l’szopták a walmartba a próba babát, és twerkeltek rajta? Majd eltörték és elfutottak? Vagy amikor levágták valakinek a haját mert be volt fonva? vagy amikor összevertek egy 8 éves kislányt mert azt mondta hogy fekete csoki a tinédzser lányra? láttad már fehér embert ilyet csinálni? Ha egy néger felszáll a buszra, sikítoznak felfunoskodnek!

2021. júl. 4. 22:23
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

13: hallottad azt, amikor egy fehér ember 24 éven át fogva tartotta a saját lányát a pincében, akitől 7 gyermeke született?


[link]


Hallottál már arról, hogy fekete ember ilyet csinált?

2021. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%

es mindez kitort-(BLM)- egy drogdealer, (az elfogasakor is erosen bedrogozott!!!)-criminal fuckin' assholeblack miatt! g floyd!!

ennyit a fekekrol!

amit pofazznak abbol semmi se lesz!!

2021. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!