Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban akaratunk...

Németországban akaratunk ellenére elvihetnek minket a munkásszállóról valami elkülönítőbe vagy hotelbe, ha 12 emberből egy kovidos?

Figyelt kérdés

#karantén #munkásszálló #Elkülönítő #Északnémetország
2021. júl. 6. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nézzétek meg, mik a német szabályok!


Ilyenkor derül ki, hogy mégiscsak jó lenne valamit beszélni németül....

Amíg nincs baj, mindenki veri a mellét, hogy nem kell némettudás....

2021. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért kell azonnal arra gondolni, hogy nem beszélünk semmilyen nyelvet?
2021. júl. 6. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
4: mert akkor nem egy magyar oldalon érdeklődnél, hanem megnéznéd a neten a vonatkozó német rendeleteket, szabályokat.
2021. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

,, Nézzétek meg, mik a német szabályok!"


Épp ezaz. Semmit nem találtam arról, ha dolgozom Németországban akkor hogy van a karantén a munkásszállón. Főleg úgy, hogy amikor először voltunk karanténban akkor maradhattunk ott ahol lakunk jelenleg is!!!

2021. júl. 6. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tartomány...??? Mert ugye nincs egységes szabályozás, ami mindenhol egyformán érvényes!
2021. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha ti sem találtok választ akkor én hogyan is találnék?! Nem mindegy nektek hova teszem fel a kérdést egyébként is? 🤦‍♀️

Love jegyzetbe pedig megjegyezném, hogy akár 0 nyelvtudással is bárki bármit megérdeklődhet/megírhat a neten akár azzal, ha felcsap egy szótárat vagy használja a csodálatos internetet....

2021. júl. 6. 21:43
 7/11 A kérdező kommentje:
#7 Alsó-Szászország
2021. júl. 6. 21:44
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy sem értem ki olyan idióta aki előbb nem próbálja meg megkeresni a válaszokat.

De már azt is tudom tőletek, hogy nem tettem ezt meg, ráadásul semmilyen nyelven sem beszélünk. Igazán vicces 😂

2021. júl. 6. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező

nem fogsz szerintem ilyen külön szabályt találni, mert a karantén az karantén mindenkinek akárhol van.

Ha 12 együtt lakó, dolgozó emberből 1 covidos és úgy dönt az illetékes hatóság, hoyg a 12 embernek karanténba kell mennie akkor attól függ. hogy maradhatnak-e a munkásszállón vagy külön kell elhelyezni őket, hogy a munkásszálló többi lakójával mi van.

Ha a munkásszállón nincs más megbetegedés és a szálló tulajdonosa úgy dönt, hogy nem akarja hogy ott legyenek karanténban mert vagy éppen fertőtlenítené a lakórészüket vagy nem tudja megoldani a többi lakótól az elkülönítést mert pl. közös fürdőhelység vagy konyha van csak, akkor máshol lesz a karantén. Ezt az illetékestől tudod megkérdezni aki a karantént helyileg ott elrendelheti vagy a munkásszálló fenntartójától.

Ahogy mások már írták tartományonként is változnak a szabályok, de a város is adhat más lehetőséget, ahogy nem tudhatjuk, hogy a konkrét szálló kinek a tulajdonában van, mekkora, milyen és hány embert érint még a karantén esetleg.

2021. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#11, köszönöm szépen.

12-ből egyet érint, a többi lakónak semmi baja. A probléma az első emeleten van. Egy családi házban vagyunk ami a cég tulajdona. A másodikon vagyunk mi, ahol van minden.

Az a baj, hogy itt fent nincs is mit fertőtleníteni.

Ma még nem vittek el, majd holnap meglátjuk. Valószínűleg elvisznek minket is, mert megmondták, hogy 2 hétig biztosan nem dolgozhatunk és ha nem itt van a karantén akkor máshol lesz.


#12 szerintem mindent leírtam és a felesleges válaszokat pedig remélem ki is törlik!

Egyáltalán nem azonnali választ vártam, de nem is hülyeségeket.

2021. júl. 6. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!