Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik poltikai oldalt képvise...

Melyik poltikai oldalt képviseled?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy inkább melyik áll hozzád közelebb, melyik poltikát érzed magadhoz közelebb? (Azért csak ezt a kettőt adtam meg, mert kíváncsi vagyok te inkább melyikhez állsz közelebb jelenleg)

2021. júl. 8. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Liberalista (LMBTQ támogató, BLM támogató, Kisebbség támogató stb..)
Illiberalista (Konzervatív értékek)
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem. Klasszikus liberális vagyok és a szólás és véleményszabadságot képviselem. A felsorolt két pólus bár egymással szemben állnak, abban viszont megegyeznek, hogy foggal körömmel tiltanák be annak a véleményét, aki nem úgy gondolkodik mint ők.
2021. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Próbálok a kettõ közott maradni. De ha választani kell, akkor jobbra tolódnék.
2021. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is klasszikus liberális vagyok, de ha választani kell inkább a jobb. Ők legalább nem lopták el a liberalizmus nevét és tették rá a címkeként a borzadmányva ami hegyes ellentéte a liberalizmusnak.
2021. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem. Parasztcsaládba születt első unoka vagyok, lokálpatrióta és konzervatív. Ugyanakkor értelmiségi és liberális, nyitott vagyok és elfogadó, a konzervatív értékrend számomra egy értékrend nem AZ értékrens. Támogatom az lmbtq kezdeményezést is.
2021. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Liberális vagyok, de a BLM mozgalommal nem értek egyet. Egyébként inkább baloldali értékeket vallok.
2021. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Profiremu ***** válasza:
43%
Kormánykritikus liberális centrista vagyok (klasszikus), bár én nem értek egyet a BLM-el, a pedofiltörvényyel, a cancel culture mozgalommal, meg a jelenlegi kormánnyal, de reformátusként fontosnak tartom a szólás és a vallásszabadságot, a független jogállamot, az abortuszt (mivel a nő joga arról hogy megtartja magának a gyermeket), a LMBT-jogokkal valamennyire egyetértek, hiszen az ember szexuális nézete születése óta állandó, de nem befolyásoható, én támogatnám hogy Magyarország elkötelezett legyen az EU és az USA által irányított világrend védelmére és kiterjesztése mellett, egyetértek a nemzeti alapokon épülő laza "Európai konföderációba" de nem a föderációba, csak legális bevándorlást engedélyeznék, és meg kell állítani a menekültválságot.
2021. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"csak legális bevándorlást engedélyeznék"


Most nem kötekedésből, de hogy van ez a mondatrész?


Ha valamit engedélyezel, az onnantól legális... tehát engedélyezed az engedélyezettet?


A szöveged többi része is nehezen érthető, de ez...

2021. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!