Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton már tilos nyilvános...

Nyugaton már tilos nyilvános helyen Jézus Krisztus nevét kiejteni?

Figyelt kérdés

[link]


Ellebben Allah-al semmi baj nincs..


2021. júl. 12. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Az egész nyugatot elfoglalták a muszlimok. Bárkit lefejeznek aki kiejti Jézus nevét. Portugália még tartja magát, de ott is lassan a tengerbe szorítják az ellenállókat. Én már vettem egy Koránt, asszonynak egy hidzsabot és arabul tanulok.
2021. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám. De minden értelmes helyen, ha ok nélkül e nevet szajkózod, pontosan annyira fognak hülyének találni, mintha bármi mást szajkóznál ok nélkül.
2021. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Tilosnak nem tilos, csak mindenki nagyot néz, hogy téged honnan szalajtottak?
2021. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne tilos?

(Bocsi, a videot képtelen voltam végignézni, 5 másodperc után le akartam szédülni a székről a kameramozgástól...)

2021. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A nyugat haldoklik. A keleti és muszlim demokráciáké a jövő. Igaz ezt kb 150 éve hajtják és az a szemét nyugat köszöni megvan jólétben, szabadságban. Keleten meg kinevelődik mindig egy jól képzett, felülről vezérelt paranoid skizofrén réteg, aki magától szrni se tud.
2021. júl. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem is tilos, de már egyre inkább a muszlimok és más anti-keresztények pártját fogja a rendőrség, mint látjuk.
2021. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom a videón, hogy áll egy ember körül egy tömeg, és ha valaki közel jön, és janiskodik, a rendőrök odébbrakják. Mit kellene csinálniuk? Emberünk él a szólásszabadság jogával, dumál Jézusról, a rendőrök hagyják, hogy prédikáljon. A másik oldalon viszont ott vannak azok, akiket ez idegesít, ezért ők is élnek a jogaikkal, és a rendőrök csak azokat küldik el, akik erőszakosak. Ez nekem teljesen korrektnek tűnik.
2021. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8


Ha meghallgatod akkor a rendőr felszólítja a prédikátort, hogy hagyja el a helyszínt mert olyanokat mond amely zavarja és sérti az ott álló embereket. És vitáznia kell a prédikátornak, hogy miért is áll jogában ott maradni és tovább szónokolni.

2021. júl. 13. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meghallgatod akkor a rendőr felszólítja a prédikátort, hogy hagyja el a helyszínt mert olyanokat mond amely zavarja és sérti az ott álló embereket. És vitáznia kell a prédikátornak, hogy miért is áll jogában ott maradni és tovább szónokolni."

Engem sem néznének jó szemmel, ha odamennék a muszlim negyedhez Jézus istenségéről meg a megváltás fontosságáról prédikálni nekik. Sőt, azt a keresztény hittérítőt meg is ölték a szentinelézek, ha még emlékszel rá. Az is olyan helyre ment prédikálni, ahová nem kellett volna.

Nem tudom, hogy egyeseknek mi jó van abban, ha incselkedhetnek másokkal, más csoportokkal, emberekkel. Azt meg végképp nem értem, hogy miért áll még neki feljebb, ha valaki orrba tekeri őt ezért.

2021. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!