Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csodálkozunk, hogy...

Miért csodálkozunk, hogy Afganisztánban megöltek egy magyar katonát?

Figyelt kérdés
Sajnálom a családját én is. De azért mészállóként vagyunk ott.
2010. aug. 27. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ki csodákszik? Én nem.
2010. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Én sem csodálkozom. Sehol nem láttam, hogy csodálkoznak rajta.
2010. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
törvényszerű, h harcban, háborúban meg van az esélye. ezzel számolni kell aki odamegy.
2010. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem azon csodálkoznak, h meghalt, hanem ahogy meghalt, útban hazafelé...
2010. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán minek vagyunk ott ? , gondolom jó fizetést kapnak és azért mennek ki, árvíznél meg senki sincs aki segítene itthon. AZ állam meg fizeti a sok katona után a védelmi pénzt, több milliókat, amikor itthon meg államcsődközelbe vagyunk.
2010. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

18.46 például azért vagyunk ott, mert benne vagyunk a NATOban és ott kell lennünk?


Múltkor volt a tv-ben, hogy a vagyonőrökből évente átlagosan hányat lőnek le. Afganisztánban háború van, még is jobban áll a magyar katonák statisztikája, mint az itthoni szekuritiseké.

2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Remélem úgy intézik a katona kiküldést , hogy arányosan tehát ha pl. nagy ország akkor többet kiküldenek, na mink kis ország vagyunk...
2010. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
72%

"úgy intézik a katona kiküldést , hogy arányosan..."

Úgy intézik, hogy minden nemzet annyit küld amennyit akar, vannak NATO tagok, akik semennyit és vannak akik sokat.

Nyilván nem várható el tőlünk, hogy kb. 10 ezer szárazföldi (igazi) katonából kint legyen 5 ezer, erre utalt Szekeres úr-elvtárs is, amikor fajlagosan (viszonylagosan) jelentősnek ítélte a szerepvállalásunkat.

2010. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
nem csodálkozom, állóháború van ott.
2010. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Én már várom Walter Sobhack-ot, vagy mi a nevét, hogy magyarázza meg, hogy miért vagyunk mi hülyék, hogy nem pártoljuk azt, hogy a Honvédség katonái Afganisztánban vannak.
2010. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!