Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán meg a hívei még mindig...

Orbán meg a hívei még mindig azért lázadnak a nyugat ellen, mert ők húzták meg a határokat?

Figyelt kérdés

Orbán szerintem lef*ssa.

De ez egy nagy jó ellenségkép.


A gonosz nyugat, feldarabolta az országot. Oda adta az ősellenség románoknak erdélyt.

A többit szétosztotta mindenféle szlávok meg szerbek között.


Az egész harcipatkány szerep valójában erről szól.


De ez csak illúzió.


A nagymagyarország térképes, trianonos pór népnek nagyon tetszik ez a harcolás.


Meg azt hiszik hogy ha magyarország fociban legyőz egy országot, akkor megkapja a területeit, meg a teljes vagyonát.

Nem, semmi se történik. Valami ősi ösztönt próbálnak kiélni. Kb mint az ősember, amikor örült neki hogy megölt egy másikat.

Primitív.


2021. júl. 22. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
"Meg azt hiszik hogy ha magyarország fociban legyőz egy országot, akkor megkapja a területeit, meg a teljes vagyonát." Ilyen hülyeségeket rajtad kívül senki nem mondott.
2021. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
A foci egyfajta elégtétel, a régi háborúk utánzása modern, békés eszközökkel. Ha legyőzünk valakit, akkor a népek kiadhatják a gőzt, hogy lám, győztünk, pedig a valóságra semmi kihatása nincs. Leeresztő szelep egyszerű embereknek.
2021. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen én is így értem utolsó.


Láttam is egy orbánista weblapon hogy " Legyőztük új zélandot!!!


Hsz-ekben már temették az egész országot, alsóbbrendű kis semmitérő ország, egy 0 semmi, hát a magyarok elverték fociban.

De valójában semmi se történt.


Az egész orbánizmus egy szánalmas ostobaság.

2021. júl. 22. 09:19
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Orbán hiveit a választások után elszámoltatjuk: teljes vagyon elkobzás, gyerekeik elvétele, munkatáborokba zárás, a tiszántúl átadása a románoknak letérdelve.
2021. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen ütődött kérdések láttán mostanában valóban elhondolkodok azon hogy a fideszre szavazzak
2021. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért persze! Mai térdelés megvolt?
2021. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

"Az ilyen ütődött kérdések láttán mostanában valóban elhondolkodok azon hogy a fideszre szavazzak"


Pedig az ellenzékiek nagyon tanultak állítólag, csak nem tudom eldönteni ez a díszpéldány-e az, vagy a legalja primitív.

2021. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
#7 a legallja primitív a gond ott van hogy az a leghangosabb. Így ha például egy fiatal elkezd érdeklődni a politika iránt azonnal ezeket fogja megtalálni és elmegy a kedve a kormányváltástól
2021. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A nyugat ellenesség valójában a régi sérelmek miatt van.


Mert a valódi hatalmak feldarabolták az országot. A magyaroknak semmi beleszólásuk nem volt.

Azóta is vinnyognak a trianon miatt, meg nagymagyarországról álmodoznak.


Orbán ezt használja fel. Lipsik soros, brüsszel stb mind a nyugati hatalmak akik uralkodnak.

2021. júl. 22. 10:18
 10/17 anonim ***** válasza:
A nyugatod azóta egy bűnözőből faragott mártír előtt térdel, ami nem is a kontinensen történt. 🤣
2021. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!