Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a szivárványpropaganda...

Mi ez a szivárványpropaganda mostanában németeknél?

Figyelt kérdés

Ha nem kint élnék egy évtizede, azt hinném valami magyar propagandáról van szó, amikor ellene hangolnak.


Viszont nyár eleje óta minden nagyobb cég mint VW, Siemens, DB stb. Szivárványosra cserélte a logóját. Baumarktok szivárványos zászlókat aggatnak ki stb.


Mi történt? Miért propagálják ezt most hirtelen?



2021. aug. 1. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Azt írod egy évtizede kinn élsz. Mi az oka, hogy nem tudsz helyben tájékozódni ezzel kapcsolatosan? Nem sikerült megtanulni a nyelvet?


Egyébként minden magyar nemzeti, keresztény, konzervatív portál beszámolt róla, hogyan színezte szivárványszínűre magát több német médium és cég a magyar ún. gyermekvédelmi törvény kapcsán, mert Soros utasította őket, hogy szálljanak rá ismét a magyar kormányra, mely csupán az óvodákban és iskolákban elharapódzó legfontosabb a probléma ellen hoztak egy törvényt, vagyis hogy LMBT aktivisták nemátalakító műtéteket ajánlanak 10 éveseknek.

2021. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetséges magyarázat, hogy miért itt kérdezem meg.
2021. aug. 1. 16:05
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Igy van, kizárólag a soros és gyurcsány a bünös, csakis ők tehetnek mindenről.. Még a kánikulásról is..
2021. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kánikulás olyan mint a mikulás, csak nyáron jön?
2021. aug. 2. 22:19
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván a cégek nem a melegek jogai miatt csinálják ezt, de az LMBTQ embereket valakinek mégis csak képviselnie kell. Ha az országod nem teszi, akkor a multi jobb a semminél.
2021. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5 csinálták eddig is, csak eddig megállt a dolog abban, hogy szakszervezet ezen része mondjuk ebédnél cukorkát, szórólapot, vagy épp gumikacsát osztogatott júniusban 1-2 napig. Most viszont júni eleje óta szivárványba vannak borulva a cégek, ezért nem értem.
2021. aug. 3. 07:26
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem is kell érteni. Azt, hogy egy évben pár hétig szivárványba öltözik pár cég azt igazán ki lehet bírni.
2021. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze, sok mindent ki lehet bírni. Heti 2 napot evés nélkül is ki lehet bírni. Akkor miért nem vezetjük be?
2021. aug. 3. 09:26
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj.. téged miért idegesít ha a kisebbségek is tudják úgy érezni, hogy elfogadott részei a társadalomnak? Neked mit ártottak? Ha egy olyan kisebbséghez tartoznál akiket folyamatosan terrorizálnak és kirekesztenek a világban, akkor te is örülnél az együttérzésnek.
2021. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9 nézd, volt leszbi kolléganőm. Bemutatta egyszer a feleségét, amikor a piacon találkoztunk, szerintem jó fej volt. Volt egy nyugdíjas kollégám, meleg. Vele sem volt semmi bajom. Szerintem egyik sem érezte kirekesztve magát, és nem hiszem hogy ők ettől érezték volna magukat a társadalom részének.

Szerintem pont azért érezték magukat normálisan, mert mondjuk bejáráskor leültem beszélgetni egyet a munka mellett, vagy mert a kollégám “kleineR”-nek mondta teljes hétköznapisággal.

Szerintem akkor küldött volna el a pcsába, ha elkezdek szivárványos zászlóval ujjongani nekik.


Aki ettől érzi jól magát, annak inkább feltűnési viszketegsége van.

Ezt gondolom a nagycsaládosokról is, ha elkezdik hirdetni nagy pifával, hogy a család a papa+mama+focicsapat.

2021. aug. 3. 10:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!