Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a lengyelekr...

Mi a véleményetek a lengyelekről? Szeretitek őket vagy nem és Fideszes vagy ellenzéki vagy?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, szeretem a lengyeleket
Fideszes vagyok, nem szeretem a lengyeleket
Ellenzéki vagyok, szeretem a lengyeleket
Ellenzéki vagyok, nem szeretem a lengyeleket
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Fideszes vagyok, de csak azért mert az ellenzéket rosszabbnak tartom, és szeretem a lengyeleket.


Azért bírom őket, mert Lengyelország és a lengyel kultúra a lehető Magyarországhoz és magyarokhoz legjobban hasonlító ország és kultúra.


Ha szerzel lengyel barátokat, és valamennyire megtanulsz lengyelül, olyan mintha kinyílna előtted egy eddig ismeretlen "Észak-Magyarország" ami ráadásul mind területre, mind népességre sokkal nagyobb nálunk, és még tengere is van.

2021. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Miért kéne szeressem? Ugyanolyan ország, mint az összes többi.
2021. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon drukkolok a lengyel jobboldalnak, hogy hatalmon maradjanak, és ellenálljanak a libsizmusnak és Brüsszel centralizációs törekvéseinek. Magyarország, Lengyelország és Szlovénia: ezek közül állva kell maradnia legalább egynek, de inkább kettőnek, hogy ne menjenek rossz irányba a dolgok az EU-ban.
2021. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem őket.

A legjobb tulajdonságokkal, politikával rendelkező ország az EU-ban.

Egyrészt etnikailag a leghomogénebb és igyekeznek megőrizni ilyennek.


Másrészt,fontos számukra a keresztény európai kultúra megőrzése.

Az lmbt lobbinak sem fekszenek le.

2021. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem őket, sok lengyel nővel volt közelebbi kapcsolatom.
2021. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jeffrey Spender ***** válasza:
43%
Olyan válaszlehetőség miért nincsen, hogy "nem vagyok Fideszes, de az Ellenzékre is köpök", és ezután jönne, hogy "Kedvelem/Nem kedvelem a Lengyeleket" ?
2021. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Fideszes vagyok, és közömbösek nekem a lengyelek, habár elég jó csajok vannak arrafelé. Viszont nekik szurkolok az EU-val szemben, mert bennük is van annyi kurázsi, hogy ne hunyászkodjanak meg brüsszeli idióták előtt...
2021. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem vagyok és szeretem a lengyeleket.
2021. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem utálom őket, de nem is kedvelem. Elképesztően elmaradott gondolkodású emberek, sokkal jobban mint a magyarok. Kétlem hogy egy lengyellel kitudnék jönni.

És ellenzéki vagyok(azon belül is baloldali)

2021. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!