Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA miért nem egyeztetett...

Az USA miért nem egyeztetett az Afganisztáni kivonulásról?

Figyelt kérdés
Ennek következtében sok európai katona/állampolgár került életveszélybe.
2021. aug. 18. 11:55
1 2
 1/11 Norbán ***** válasza:
24%

nem volt titok


a CIA úgy becsülte több mint egy év mire a Talibanok átvennék a hatalmat


annyira gyorsan történt, gyanítható külföldi (pl kínai) segítség van mögötte

2021. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
és ezek a balfasz okosok vezetik a világot . alkesz jóska egy világvégi putris faluban is tudta hogy a tálibok 1hét de max 1 hónap alatt uralnak majd mindent is
2021. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyeztettek. Kiképeztek és fizettek 300.000 katonát. Bunkereket építettek.

Igen, megpuccsolták a dolgot a helyi elit részéről.


A jóisten irgalmazzon mindenkinek.

2021. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1


Múlt héten, amikor az USA még szentül hitte, hogy a táliboknak még hónapokba kerül elfoglalni Kabult, Nógrádi már minden kétséget kizáróan kijelentette, hogy az afgán kormánynak napjai vannak hátra!

2021. aug. 18. 12:56
 5/11 A kérdező kommentje:

#3


Az afgánok és a szírek is csak a magyar határt merik megtámadni, meg sírdogálni ha kapnak a fejükre. Otthon harcolni a hazájukért... na azt már nem

2021. aug. 18. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

"annyira gyorsan történt, gyanítható külföldi (pl kínai) segítség van mögötte"


Tudod a titkosszolgálatoknak az a feladata, hogy ezt figyelje!

Nem a jobboldali politikusok végbélpartiára kéne figyelni, hanem arra ami a dolguk!

2021. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked is a kényelmes kanapéból hasadon a sörrel ekkora az arcod, de ha olyan helyzetben kerülnél, mint ami most ott van, hogy emberek a mozgó repülőre kapaszkodnak, te lennél az első, aki a kib.szott repteret megrohamozná, hogy a seggét elvigyék onnan.. xD Az a helyzet, hogy max elképzelni tudod a fejedben, hogy te így meg úgy harcolnál ezért meg azért, meg a sörrel leöntött mellkasodat verdesnéd, mekkora harcos lennél, dee ha fejed fölött repülnek a golyók, meg a fél családodat kiirtották, házadat elfoglalták vagy felrobbantották, akkor hiszem, hogy az eddigi kényelmes, háborútól mentes életedből kiindul behuggyozva a félelemtől az első sorban rohanva menekülnél te is az életedért bárhova csak onnan vagy innen el... úgy hogy szerintem előbb gondolkozzunk, aztán verjük a sörös mellkasunkat... na pusszi ;)
2021. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őket a világ többi részenem érdekli, csak ha szét lehet lőni.
2021. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

#7


Nyilván neked van annyi pénzed és szabad szobád, hogy el tudsz szállásolni néhányat és büntetőjogi felelősséget is vállalsz azért amit ők itt majd tesznek. Mert ha igen, már hívhatod is őket.


Ha viszont nem akkor te egy nagyon álságos és képmutató ember vagy!

2021. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es mit is akarsz öklendezve nyeríteni ?


Másold már be nekem azt a mondatot, ahol azt írtam, hogy az afgánokat be kell fogadni Magyarországra? mert rohadtul kiváncsi vagyok hol is írtam ilyet a 15.02 perces hozzászólásomban, ha nem vagy képes bemásolni, ahol ezt állítottam, akkor az arcodat rohadt gyorsan tedd takarékra és is inkább csitulj el és ne béges hülyeséget vagy mond azt magadról, hogy full kretén vagy értőolvasásból. kösz pussz.

2021. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!