Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A muszlim országok miért nem...

A muszlim országok miért nem fognak össze végre, hogy együtt lesöpörjék Izraelt a térképről?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 09:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
53%
Továbbra sem értem, hogy milyen értelmes keresztény választja a zsidók helyett a muszlimokat... A zsidókkal évszázadok óta élünk együtt, és bár voltak időnként konfliktusok a népek között (pl. a kommunizmus irányítói között sok zsidó volt), de mindezek mellett a két vallás követői képesek egymás mellett békében élni, míg a muszlimok nem nagyon tudnak meglenni a keresztények mellett.
2021. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Jeffrey Spender ***** válasza:
42%
Mi történt ezzel a kérdéssel, hogy az Iszlámkritikus kommentelők le vannak pontozva, 0 %-ra ? Egyetlen ember nem tudja megcsinálni, többen kell, hogy nyomkodják a mínuszokat.
2021. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
52%
#22: Hát vannak olyan emberek sajnos, akik úgy gondolják, hogy a zsidók (akikkel békében eltudunk éldegélni egymás mellett) rosszabbak mint a muszlimok (akikkel nem). Ezzel sajnos nincs mit kezdeni.
2021. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 molnarmarcell21 ***** válasza:
17%

Ja ja, a zsidókkal annyira békében együtt tudunk élni, hogy alig 80 éve legyilkoltuk a nagy részüket.

A muszlimokból Magyarországon lassan annyi van, mint zsidókból, de velük meg nem tudunk együtt élni békében, hiszen rendszeresek a napi erőszakos konfliktusok velük, ugye? :)

2021. szept. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%

#24: "A muszlimokból Magyarországon lassan annyi van, mint zsidókból, de velük meg nem tudunk együtt élni békében, hiszen rendszeresek a napi erőszakos konfliktusok velük, ugye? :)"


Ennek egy kicsit nézzél utána.


"Ja ja, a zsidókkal annyira békében együtt tudunk élni, hogy alig 80 éve legyilkoltuk a nagy részüket."


Ennek is.

2021. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
19%

,,Továbbra sem értem, hogy milyen értelmes keresztény választja a zsidók helyett a muszlimokat... "

Mert jó nagy ökörség lenne Krisztus gyilkosait támogatni azokkal szemben akik prófétájuknak tartják.

2021. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 molnarmarcell21 ***** válasza:
24%

ma 08:31


Utánanéztem, ezért állítottam :)

A legutolsó népszámlálás szerint izraelitából és muszlimból is 0,1-0,1% él Magyarországon.


A második megjegyzésed meg válaszra sem méltó.

2021. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 hypno ***** válasza:
47%

#27


Kamenyec-Podolszkij még bőven a nyilasok előtt volt. A Dél-Vidéki mészárlás is.


És azért a "békés együttélésnek" kissé ellentmondani látszik az 1920. évi XXV. tc., 1938. évi XV. törvénycikk, 1939. évi IV. tc. és 1941. évi XV. tc.

Nem gondolod, bátor anonim barátom?

2021. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Jeffrey Spender ***** válasza:
62%

1920-ban a Tanácsköztársaságra túlzott reakció volt, 1938-tól a Náci Németország szorításába kerültünk.


Most komolyan, be akarjátok magyarázni, hogy mi voltunk az übernácik ? Miért nem látom a válaszomat, amire reagáltál ?

2021. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 hypno ***** válasza:
29%

#29


Ki beszél itt űbernácikról?

Mindazonáltal 1920 és a nyilasok között eltelt 24 év.

1938-ban meg nem a náci Németország szorításába kerültünk, hanem a revizionista álmainkéba, amik fontosabban voltak mint a zsidók jogai. Vagyis ezek saját megfontolásból hozott döntések voltak.


A válaszod valaki szerint minősíthetetlen volt és töröltette. Nem én, én válaszoltam.

2021. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!