Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki lesz Franciaorszàg új...

Ki lesz Franciaorszàg új elnöke szerintetek 2022-ben?

Figyelt kérdés

54-46


Macron-Le Pen


Jelenleg az állás.


2021. szept. 18. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Marine Le Penn
2021. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Macron.
2021. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki is legyen az ellenfele, ha nyer is akkorát nem fog nyerni senki ellen mint legutóbb. Akkor azért is nyert annyival, mert Le Pen eléggé elb*szta a tv-s vitát, ami a második forduló előtt volt. A legjobb az lenne, ha nem Le Pen, hanem a Republikánus Párt jelöltje (aki jelenleg még nincs meg hogy ki lesz) jutna be Macronnal a második fordulóba. Na az elverné Macront, mert a republikánus pártnak az Île-de-France régióban is baromi nagy szavazótábora van, plusz maguk mögött tudhatnák a Le Pen párti szavazókat is. Valószínűleg megint ők ketten (Macron, Le Pen) jutnak be, én arra számítok hogy kis előnnyel de sajnos nyer Macron, mondjuk 52-48. Ha nem lenne az a hülye második forduló sokkal nagyobb esélye lenne Le Pennek, megkerülhetetlenek lennének. Ha ott laknék én is rá szavaznék, az évek során eléggé konszolidálódtak, szerencsére az EU-ból való kilépés kártyát is dobták. Emiatt nem is mondanám őket szélsőjobboldalinak (ezért nem is értem a második fordulókban mit félnek tőlük ennyire, pláne azok akik az elsőben a Republikánusokra szavaznak). Az "öreg Le Penre", Jean Marie-re nem szavaztam volna én sem, de Marine-ra igen. Azok után amik történnek/történtek ott, na meg az évtizedes struccpolitika miatt szerintem rá férne Franciaországra egy Marine Le Pen elnökség, ártani nem ártana.
2021. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!