Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a holnapi német...

Mit gondoltok a holnapi német választásokról? Kinek szurkoltok? És kinek semmiképpen nem?

Figyelt kérdés

#Németország #SPD #CDU #Angela Merkel #Die Linke #Alternativ für Deutschland
2021. szept. 25. 21:33
A kérdező szavazást indított:
CDU-nak szurkolok
SPD-nek szurkolok
AfD-nek szurkolok
A zöldeknek szurkolok
A liberálisoknak szurkolok
A die Linke-nek szurkolok
Egyéb pártnak szurkolok (leírom)
Egyiknek sem szurkolok
Német állampolgár vagyok és szavazni fogok a (leírom kommentben) pártra
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Minden választáson Klárinak szurkolok! ❤️💛💙
2021. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Leszarom a németeket, és az életüket, nem ott élek, semmi vonatkozásom nincs hozzájuk, annyi hogy az ő termékük zabálom hazai polcról sajnos...

Most komolyan téged azok érdekelnek, nem a Te hazád választási kimenetele?

2021. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelműen az AfD-nek, ott az az egyetlen józan párt...
2021. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A német pártrendszer és belpolitika teljesen lezüllött, onnan semmi jó nem várható már. Olaszországban van esély valódi jobboldali kormánykoalícióra és kormányra, Németországban már nincs. Lesz valami széthúzó hárompárti koalíció, ami balközépre fog húzni.
2021. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

AfD


De szerintem komcsi kormány lesz. (Linke) az tényleg az


SPD-Grüne-Linke

2021. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

AFD-t józan pártnak nevezni, azért nem semmi. nem létező klimapolitikájukkal, Európa ellenes viselekdésükkel, 0 szociális értékekekkel és gazdagokkal való összejátszásukkal minden csak nem józan párt az AFD, de persze ez csak az én véleményem.


Én német állampolgár vagyok, és én a Párt-ra (die Partei) fogok szavazni, mivel bár egy kispárt, ami a paródián alapszik, de a jelenlegi felhozatalból amúgy se választanék senkit se szívesen, és a szavazattal legalább segítem a párt müködését ami abban rejlik, hogy fényt derítenek más pártok és a politikai élet abszurditására.

2021. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én a liberálisoknak (FDP) drukkolok. Bár nem ők fognak nyerni, hiszen 10-13% a támogatottságuk, a koalícióba bekerülhetnek, és így nem kerül be a Linke, és nem lesz szélsőséges a kormány.

Igazából én mindenkinek szurkolok aki a Linke ellen van.


Az FDP programja meg amúgy szimpatikus legalábbis nagyrészt, de tökéletes meg nincs.

2021. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmikeppen: Baerbock, es mindenkeppen Olaf Scholz, masodik helyen Armin Laschet. Megerzesem szerint a polgarok Laschetre fognak többsegben szavazni.
2021. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
cdu/csu behúzza szerintem bár szoros lesz. Grüne elmehet a jó francba, remélem kiesnek a francba. Linke, AfD ott lesz az elsők közt. SPD szerintem nem lesz a top 3ban.
2021. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
AFD biztos nem fog győzni! A Triell alapján (is) Scholz a legszimpatikusabb kanzellárjelölt nekem.
2021. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!