Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sztálinról mi a véleményetek?

Sztálinról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az hogy sok jót tett a világgal, attól függetlenül hogy nem önszántából akart ölni embereket.

Háborút sem Ő akarta, nácik keménykedtek, pórul jártak.

Sztálin egy végtelen jó ember volt a közel 40 év pályafutása alatt.

Megmentette Európát és minket Magyarországot.

Jó volt a megélhetés a kommunizmusban, és a szocializmusban.

Én kedvelem, én leróttam előtte a tiszteletem, becsületem, szeretetem.

A házam csak Sztálin és Lenin fényképekkel, portrékkal, festményekkel van tele. Evvel is képviselve azt hogy jó ember volt, szeretem!



2021. szept. 29. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, szerintem trollkodsz.

Mint kommunista mondom, Sztálin csapás volt a világra és amit képviselt messze volt a kommunizmustól. A bolsevik diktatúra szörnyű volt és csak névleg kommunista. Kicsit tájékozódj, pl figyelj jobban töri órán!

2021. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Végtelen jó ember volt? Aha, persze. A nagy jó fenét! Ha kommunista szemszögből nézzük a dolgokat, akkor is egy beteg állat volt. Hogy miért? Például egy csomó régi elvtársát kivégeztette, vagy gulagra küldte őket mert paranoiás volt, a második világháború idején az összes nagy népszerűségű, tehetséges tábornokot lefokoztatta (vagy ismét kivégzés vagy gulág) szintén paranoiából. Nem bírta elviselni ha valaki népszerűbb volt nála.

Vagy beszélhetnénk még az ukrajnai zsidók kitelepítéséről is!

Sztálin egy kisebbségi komplexussal remdelkező, műveletlen, megalomániás zsarnok volt! A remek ember jelzőtől meg olyan messze van mint Makó Jeruzsálemtől! Mellesleg megjegyzem Lenin sem akarta Sztálint az utódjának (bár erről az ért megoszlanak a nézetek)

2021. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, amúgy nagyon remélem hogy csak trollkodás!
2021. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!