Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a fajta szolid kényszer...

Ez a fajta szolid kényszer általánossá válhat világszerte?

Figyelt kérdés

[link]


Nyilván sok embert rálehet kényszeríteni ezzel az aljas,ocsmány rendelkezéssel az injektálásra.Mert ez így majdhogynem azt mondja ki,hogy oltass vagy éhen pusztulsz..De hát azért ez a fajta hozzáállás veszélyesebb mint maga az a vírus amitől a vakcina elvileg védeni hivatott.



#kényszer, kenyér,no vakcina no tányér
2021. okt. 3. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az emberek beállnak a sorba, ott ez megy, ezért nem kellene széthúzni gondolkodásban.
2021. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ide vezet az, mikor működni kezd az oszd meg és uralkodj. Nézd csak meg, mi zajlik ma a világban. Bármit le lehet nyomni az emberek torkán, mert az egyik részük retteg, a másik mély depresszióval küzd, a harmadik brigád mindig beáll a sorba... Csak akkor van összefogás, ha különadót akarnak bevezetni az internetre.
2021. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2


Aki attól érzi jól,biztonságban magát,hogy kéri(önként) az oltást az persze rendben van.Az ő számára a vakcina a megoldás.

De ha valaki nem szeretné (mindegy milyen okból) és zsarolás hatására megengedi,hogy belenyomják,az szerintem számára lényegében fölér egy nemi erőszakkal...Eddig úgy gondoltam,hogy ilyent a "szabad világban" nem lehet állami szinten megcsinálni.

2021. okt. 3. 17:10
 4/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
48%
Istenem, hogy még mindig itt tartotok. Jó, akkor én a szabad világban mostantól forgalommal szemben megyek majd az autópályán.
2021. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4


Szerintem ne tedd.Azért az aki nem oltat és esetleg más utat választ,mondjuk megpróbálja felerősíteni a szervezetét a jól ismert módokon,akkor ő ha véletlenül megkapja a kórságot nagy eséllyel túléli.De ha valaki forgalommal szemben megy az autópályán,levizeli a hídról a villanymozdony vezetékét az meg nagy eséllyel halálra ítéli magát.Van némi kockázati különbség ...

2021. okt. 3. 18:22
 6/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
50%
Leszrom, hogy belehalsz a vírusba vagy sem, de legyél szíves ne akadályozd az egészségügyi rendszer működését, mert ha megint eldurvul a járvány, akkor miattatok kell majd megint korlátozásokat bevezetni.
2021. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Köszönöm..

Azért én kívánom neked,hogy:

[link]

2021. okt. 3. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

"Leszrom, hogy belehalsz a vírusba vagy sem, de legyél szíves ne akadályozd az egészségügyi rendszer működését, mert ha megint eldurvul a járvány, akkor miattatok kell majd megint korlátozásokat bevezetni."


A korházilag kezelt koronavírusos betegek több mint 50% (tehát a nagy része) teljesen beoltott.


Hagyjuk már ezt a parasztvakítást, hogy akik nem oltattják be magukat, azok miatt fog megrogyni az eü. Az egészségügy csakis a korrupt, sikkasztó, autoritárius rezsim miatt van olyan állapotban amilyen.

2021. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 molnarmarcell21 ***** válasza:

"A korházilag kezelt koronavírusos betegek több mint 50% (tehát a nagy része) teljesen beoltott."


Forrás? Minden hír arról szól, hogy a kórházban ápoltak 90+ százaléka oltatlan.

2021. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2021. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!