Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Konteóellenesek, ti mit...

Konteóellenesek, ti mit gondoltok a Great Reset tervezett folytatásáról, jön a következő járványuk a marburg, a tervezett országos áramkimaradások, irányított áruhiány, stb. ?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2021. okt. 8. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Szia,

Sajnos a tapasztalataim azt mutatják, hogy a "Konteóellenesség" és az összeesküvés elméletekre való fogékonyság ugyan olyan velünk született személyiségjegy, mint a jobb-baloldali hajlam (olvastam egyszer, hogy állítólag az is születési adottság).


Személyes példa:

Én nem mondom magam nagyon nagy konteósnak, inkább úgy mondanám, hogy egyfajta nagytőke ellenesség miatt több disznóságot elképzelhetőnek tartok, itt most direkt példák nélkül.


Egyszer tök véletlenül belebotlottam abba, ami szabályos sokkért ért: Alex Jones, és William Copper előre beszélt arról, hogy támadás fogja érti a tornyokat szeptember 11-én.

Nem érdekel az a része, hogy ki tervezte, kinek áll érdekében, nem is egyébként hiszem hogy maguknak csinálták, egyszerűen ott van a puszta tény: a nyilvánosság tudott róla már nyáron, és erről nem beszélt a tömegmédia, alig van benne az emlékezetben, hogy sokan tudhatták előre, hogy ez fog történni, még a konkrét hónap is meg volt jelölve.

Ezt fölhoztam barátaimnak személyesen, és netes fórumokon is (itt a gyakorin is), és többen konkrétan lehülyéztek. Az emberek meghallották, hogy 9/11, és zsigeri ellenkezés kezdődött, konkrétan a fact checkelt részt, hogy a fönti két személy előre mondta hogy mi lesz, nem voltak hajlandóak elfogadni, és gúnyolódtak, pedig egy konkrét, könnyedén ellenőrizhető tényt tettem eléjük.


A great reset temat nem ismerem eléggé, de nagyon szívesen olvasnék róla. A konkrét schwab great reset könyvön kívül meg tudnál osztani forrásokat kérlek? Lehetőleg angolul vagy magyarul, más nyelven nem értek sajnos.

2021. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
47%

Aki nem csak birka módjára megy a kolomp után, az pontosan tudja már évek óta, hogy a "rezsicsökkentés" nevű cirkusz azzal jár, hogy a közműcégeknek nem lesz forrásuk a hálózatok karbantartására, tehát előbb vagy utóbb komoly üzemzavarok várhatók. A tetejébe javarészt államosították a közműcégeket, vagyis már nincs egy külföldi multi akire mutogatni lehet. Nyáron Pécelen már napokig nem volt víz, mert beszartak a szivattyúk. És nem valamiféle háttérhatalom mesterterve, hanem a fidesz hülyesége miatt.


A többi viszont sima agyament konteo

2021. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság én is inkább konteóellenes vagyok. Viszont ebben a járványban vannak furcsa dolgok amiben olyanoknak van igaza akik full konteósok. Ezért figyelgetem a többi dolgot amit jósolgatnak. Ha tényleg jönnek az egyéb járványok most hirtelen amire mind lesznek majd megmentő oltások is rögtön, meg áramkimaradások akkor az már egyértelmű lesz a szememben is akármilyen konteónak van bélyegezve.
2021. okt. 8. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Az áramkimaradás/áruhiányt nem feltétlenül tartom valószínűnek, de nem lepne meg, de a Marburg-ot egyre inkább, a WHO is beszélt már róla, már azt is mondták, hogy fejlesztés alatt van a vakcina rá, pedig mennyi eset volt az elmúlt 20 évben kevesebb, mint 20. Ennyi emberre, egyáltalán miért fejlesztének vakcinát? Ha jól értelmezem a forrásokat, akkor a tünet: a vérrögkéződés, és a vérzéses láz (lesz).

Ezek a tünetek már néha-néha megjelentek a vakcina után is, bár azt mondják ugye, hogy 1:250.000-hez, tehát 4 ember az 1 millióból. (Astra-nál mondták ezt), a többinél lehetséges, hogy még ritkábban jelenik meg, legalábbis ezt mondják. (Idővel talán sűrűbben jelenik majd meg ez a tünet? Passz)

Hogy lesz-e pontosan Marburg pandémia, azt ma még senki sem tudja, egy lap egy 100 lapos kártyapakliban, kb ennyi esély van. Egyesek szerint a Covid-járvány fog tartani évekig, minden télen visszatér stb. Olyan is hallottunk már, hogy 2022 nyarára teljesen vége ennek az egésznek és nincs folytatás.

Az emberek java része már eldöntötte, hogy milyen oltást akar, ha egyáltalán akart. Sokan azzal érveltek, hogy nem kérik amíg vészhelyzeti engedélyezés alatt van, mások azzal, hogy várnak inkább a végéig, de ki tudja, talán egy újabb pandémia van kilátásban?

Bárhogyis, ma még csak várni tudunk amíg a média is elkezd róla beszélni jobban, meg mire megjelenik az esetszám X országban, valószínűleg nem Kína lesz megint az első..

Jó egészséget mindenkinek(:

2021. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!