Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a Zapatero meg van őrülve,...

Ez a Zapatero meg van őrülve, hogy a saját népét (spanyol) pusztítja?

Figyelt kérdés

Ajánlom annak aki hozzá akar szólni a kérdéshez ,hogy olvassa el ezt rövid kis cikket.

[link]

A cikkel kapcsolatban azért elgondolkodtató az ,hogy a balliberális erők majdnem mindenütt csak rombolnak.


2010. szept. 2. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

majdnem írtam ide egy hosszú, kifejtős választ, de aztán rájöttem, hogy tök felesleges. téged úgysem érdekel, felfogni sem nagyon bírnád szerintem.


szóval így egyszerűen:

nem, nincs megőrülve, nem, nem pusztítja.

ja és pl. Magyarországon nincsenek balliberális erők. egy darab sem.

2010. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pl. Magyarországon nincsenek balliberális erők. egy darab sem.

Hát még jobb is,hogy szétlettek zúzva.

2010. szept. 2. 13:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja te pedig ennek a cikknek az üzenetét nem bírod fölfogni.Nah midegy kár is lenne rád pocsékolni az időt.Szervusz
2010. szept. 2. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam végig. Nem tudom, hogy mennyire ismered a spanyolokat, én spanyol tagozatos vagyok, van egy spanyol és egy katalán haverom, szóval nem innen-onnan szedem az infókat.

Gondolom tudod, hogy Franco alatt tilos volt a válás, a házasságtörésért komoly büntetés járt, abortuszról szó sem lehetett. Lényegében olyan volt, mint egy jobbikos utópia.

A diktatúra után a mediterrán vallásosság dacára az emberek ki voltak "éhezve" a liberalizmusra. A spanyol nép átesett a ló túloldalára. Ennek a következményei: homoszexualitás népszerűsítése az iskolákban(nem tudom, hogy a cikk miért új törvénynek említi, már régóta így van), illetve a spanyol nép az amcsik után a második legnagyobb drogfogyasztó nemzet(bár ebben nem vagyok biztos)

Ennek ellenére nagyon vigyáznak arra, hogy az ország ne legyen ismét konzervatív befolyás alatt. Természetesen ott is van pár ember, akinek tetszett a régi rendszer, de a többségnek nem nagyon.

Bár ez az abortusz dolog valóban durva, ezek szerint még spanyol szemmel is.

2010. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

"Hát még jobb is,hogy szétlettek zúzva"


látod, ez az amiért tök fölösleges neked részletes választ írni.


baloldali párt ma magyaroszágon pl. a jobbik és a fidesz.

igaz egyik sem liberális, hanem mindkettő konzervatív.

jobboldali párt azaz mszp ők viszont liberálisok.


ezt emésztgesd meg, aztán írjál ki kérdéseket...

2010. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!