Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden állitolag a klímacsúcs...

Biden állitolag a klímacsúcs konferenciáján is többször elaludt. Végig fogja csinálni a négy évet, vagy elötte lemond?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

És ezt melyik Trump-gyerek twitteroldalán olvastad?


"Állítólag" = megint bedőltem valami fake newsnak, ami tetszett, tehát remélem, hogy igaz


Olvass akkor már horoszkópot is.

2021. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Majd végig fogja szundikálni a 4 évet. Az amerikai sas helyett pedig az elnök tiszteletére amerikai mormota lesz a jelképeken.
2021. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítólag, van róla videó, mondjuk amilyen hangon beszélt a fickó szerintem én is elaludtam volna.
2021. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"És ezt melyik Trump-gyerek twitteroldalán olvastad?"


Nagyjából a médiumok 90%-a leadta

2021. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 Neked a Demokrata párt vagy az USA külügy fizet azért hogy itt a GYK-n védd az érdekeiket?
2021. nov. 2. 01:06
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Mindkettő, meg még Soros György és a legújabb kedvencetek is, akinek nem jegyeztem meg a nevét. A Világgazdasági Fórum elnöke.
2021. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj kérdező hogy fideszbzi médián kívül sehol nem olvasni ilyet.ezek pedig pont ennyit tudósítanak a g20-ról,ez a fontos számukra hiszen ez a főcímük.
2021. nov. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

8: Akkor máris nyert egy szavazatot tőlem a Fidesz azért, mert még a külföldi médiumokat is benyelték, ami igencsak lenyűgöző teljesítmény...


[link]

2021. nov. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ hogyan alakul a következő négy év. Valószínűleg valamit akarnak kezdeni Kínával, aztán, ha az nem jön be, akkor "lemond" (szellemileg alkalmatlannak nyilvánítják) és ő lesz a bűnbak.
2021. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
79%
Nem úgy volt, hogy Biden még a beiktatása előtt lemond/meghal? :)
2021. nov. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!