Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más országokban milyen az...

Más országokban milyen az átoltottság? És milyen hátrány illeti az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

Például Olaszországban az oltás a munkavégzés feltétele. Aki az intézkedés értelmében nem tud felmutatni védettségi igazolványt a munkahelyén, azt nem rúgják ki, de fizetés nélküli szabadságra küldik. Itt, Magyarországon is lassan ez lesz..de a többi országban mi a helyzet?

Mert csak az Olaszországi helyzetet ismerem.



2021. nov. 5. 13:42
 1/7 meszike91 ***** válasza:
84%
Európa jelentős része már beért minket.
2021. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl van, ahol repülőre sem ülhetsz.


[link]

2021. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
63%

Úgy kb a legtöbben elsüvítettek mellettünk. Még az EU átlagot sem érjük el.


[link]


Tavasszal ment a propaganda, hogy a foci EB-n lehessenek nézők a stadinokban, aztán látványosan leállt a kampány. Már nem volt lényeges az oltás.

2021. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2


Akkor ott már eléggé bekeményítettek.

Amúgy egyetértetek ezekkel az intézkedésekkel? Mert én be vagyok oltva, szóval én úgy vagyok vele hogy nekem 8.

2021. nov. 5. 14:15
 5/7 hypno ***** válasza:
38%

#4


Nagy országokban, ahol repülőgépen utazó emberek igen gyorsan terjeszthetnek bármilyen járványt, szerintem érthető a dolog.


Mit szólnál a kínai intézkedésekhez. Ott nem okoz gondot, ha pár tucat fertőzött miatt vesztegzár alá vonnak egy 10 milliós várost. És ugyan nemigen ismerjük az ottani megbetegedési és halálozási adatokat, de úgy tűnik náluk működik.

2021. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már bőven le vagyunk maradva, alsóházban, az EU-átlagtól elmaradva. Románok, bolgárok nagyon hátul, szlovákok is lemaradva a többiektől, előttük van 6-8 ország 60% körüli aránnyal, köztük mi.


Ezt persze nem hirdetik olyan elánnal, mint amikor az első helyért ment a tavaszi vetekedés Máltával :D Akik amúgy folytatták az oltakozást azután is, hogy mi lemaradtunk és most 84%-on vannak a mi 62-nkhöz képest.

2021. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Németországban jövő héttől, heti 2 PCR tesztet kell fizetni saját zsebből ……. ami egy hónapban kb 560-600€ lesz… a gasztronómiában kötelező ez most meg szolgáltatóknál illetve hotelben

Megmondom őszintén amúgy is felmondok a hónap közepén és mivel eddig kitartottam hogy nem vagyok beoltva kifogom fizetni.. amíg nem dolgozom le a kötelezőt

bar elotte elmegyek egy antitest vizsgáltra abba reménykedek hogy pár hónapig kihúznám azzal ha lenne valami értékem…

2021. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!