Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz háború Lengyelország és...

Lesz háború Lengyelország és Belarusszia között?

Figyelt kérdés
Elég nagy kavalkád kezd kialakulni a migránshelyzet miatt

2021. nov. 11. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem háború lesz
Nem, szerintem meg fog oldódni valahogy
Nem tudom/Egyéb
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz. Annyira egyik fél sem hülye, hogy háborúba kerüljenek. Ráadásul ha a Belarusz fél kezdi a támadást, akkor a NATO alapokmányának valamelyik cikkelye értelmében az egész NATO együtt kell segítsen nekik. Na ez Belarusznak sem hiányzik.
2021. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Magyar-Szerb háború sem lett miatta, pedig itt is buszoztatták a szerbek a migriket rendesen, és még a határ ostrománál is asszisztáltak nekik.

Majd a lengyelek be fognak keményíteni, elő fog kerülni a tonfa, gumibot, és azzal fogják hülyére verni a betolakodókat. Amelyik megpróbálkozik náluk, az legalább pár hétig nem fog újra, nem úgy mint nálunk. Itt van olyan, akit már név szerint ismernek a határőrök, mert már legalább harmincszor próbálkozott. Második alkalommal már el kellett volna venni a pénzét, a telefonját összetörni, a harmadiknál már jól el kellett volna verni. Negyedik próbálkozás már biztos nem lett volna.

2021. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"Második alkalommal már el kellett volna venni a pénzét, a telefonját összetörni, a harmadiknál már jól el kellett volna verni."


De Magyarország azért jogállam, ugye?

2021. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz.Másrészt belarus valószínű 2022-23 ra már Oroszországhoz fog tartozni.
2021. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!