Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mostanság Németország és a...

Mostanság Németország és a németek miért viszonyulnak ennyire negatívan a magyarokhoz?

Figyelt kérdés

-először is évekkel ezelőtt Merkel megüzente az szíreknek meg az afrikaiaknak hogy mindenkit befogad akik erre elindultak tömegesen pl. Mo-n is keresztül. Most meg már senkit nem akar befogadni, hagyja hogy a feltorlódott migránsokkal szívjunk csak mi meg a lengyelek, pénzt sem küldenek a védekezésre


-német multik rabszolgaként fillérekért dolgoztatják a magyarokat, a rabszolga törvényt is miattuk hozták be


-sok ott dolgozó magyar panaszkodik hogy lenézik, szinte leköpik, ki sem szolgálják a boltban ha hallják hogy akcentusa van, és sokkal alacsonyabb bérért dolgozik mint a helyiek


Miért lettek ilyen ellenségesek velünk? Lassan tiszta Hitler stílus.



2021. nov. 14. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Elmentek a gyarmatok meg a lágerfoglyok, kell valaki a gyárba.
2021. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Azért ennyire nem durva.


"-német multik rabszolgaként fillérekért dolgoztatják a magyarokat, a rabszolga törvényt is miattuk hozták be"


Azért, jobbak, mint az amerikai,japán , dél-koreai multik.Ugyanis előbbiek a szakszervezet alapítást sem engedik.Audinak, Continentalnak ,Mercinek elég jó szakszervezete van magyar viszonylatban.



"-sok ott dolgozó magyar panaszkodik hogy lenézik, szinte leköpik, ki sem szolgálják a boltban ha hallják hogy akcentusa van, és sokkal alacsonyabb bérért dolgozik mint a helyiek"


Ezt azért nem tartom annyira valószínűnek, mert a legtöbb németnek a bolti munka hogy is mondjam, nincs presztízse.Jó eséllyel, nem németek töltögetik a polcokat meg ülnek a kasszában a nagy áruházláncoknál.


"Miért lettek ilyen ellenségesek velünk?"

A liberálisabb részük eddig is ellenséges volt.A nem liberális meg eddig sem volt ellenséges és ezután sem lesz az.



Merkel pedig már sz_rik mindenre, elmegy nyugdíjba.

2021. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
90es években is így volt , sőt a ndk testvéreiket is lenézték
2021. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én maximum magán boltokban láttam németet. áruházakban arab származásúak vannak itt ott egy kelet európai, éttermekben stb szinte csak kelet európaiak a pincérek. a taxisok meg szinte kizárólag törökök. igazából elég sok városban jártam németországban, fogalmam sincs hogy az egész nemzet mégis hol dolgozik. de ilyen alap munkánál szakirodalmi ritkaság ha azt német végzi
2021. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"sok ott dolgozó magyar panaszkodik hogy lenézik, szinte leköpik, ki sem szolgálják a boltban ha hallják hogy akcentusa van, és sokkal alacsonyabb bérért dolgozik mint a helyiek"


Pl.ki panaszkodik? Hol? Milyen boltba nem szolgálják ki? Ekkora baromságot rég olvastam...8 éve élek Németórszágban,de ilyent senkitől sem hallottam.

2021. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem nekem nincs akcentusom ha németül beszélek, mert én olyat, hogy valaki ne szolgáljon ki a boltba, vagy a banki hivatalos ügyintézésnél lekezelően beszélnének velem a 7 évem alatt nem tapasztaltam …

Azért ez elég erős megnyilvánulás volt. (Persze ha valaki életvitel szerűen el egy országban illik elsajátítani a nyelvet, a magyarok is furán néznek ha a kínai árus azt mondja, hogy sok occó)

2021. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!