Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy az angolok,...

Az igaz, hogy az angolok, britek nagy része alkoholista?

Figyelt kérdés
A neten ilyeneket olvasok britektől, hogy nem bírnának ki 48 órát pia nélkül és a legjobb az amikor a munka után isznak a pub-ban a haverokkal, énekelnek a zenére, és felszednek részeg csajt.

2021. nov. 15. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem jobban, mint a magyarok. A magyarok sem tudnak bulizni alkohol nélkül.

Sose általánosíts.

2021. nov. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az írekről van tapasztalatom.


Egy lányismerősöm egy ír sráchoz ment hozzá, hivatalos voltam a lakodalomba. A srác családja és haverjai is ott voltak. Hát rendesen kellett kapaszkodnunk nekünk magyaroknak, hogy tudjuk velük tartani a lépést...Iszonyat mennyi piát megittak...

2021. nov. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Japánban is tradíciója van a közösségi ivásnak, munka után nem haza mennek az emberek, hanem kollektíva fejlesztő ivászatokat tartanak, amiből illetlenség kimaradni.

Nem isznak, vedelnek.

2021. nov. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1: Hogy valaki nem tud bulizni alkohol nélkül vagy hogy 2 napig sem bírja ki, hogy ne piáljon (ergo munkanapokon is iszik), az azért finoman szólva nem ugyanaz. Bulizni én sem tudok amúgy józanul, úgy vagyok vele, hogy inni kell, méghozzá rendesen. De hétköznap kibírom, hogy egy kortyot se igyak. Sőt, néha megesik hogy majd egy hónapig nem bulizom egyik hétvégén sem, és ezidő alatt szinte semmi szesz. De ezt vesd össze azzal, amire a kérdező is gondol, amikor valakinek munkanapon munka után is elengedhetetlen a vedelés meg a dajdaj.
2021. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok. Sajnos igen sokan vannak Ezzel ìgy. A Skòtok azzal ervelnek az időjaras miatt. Szomorù, esos, és szurke.Londonban jobb az ido,de meg itt is azt tapasztalom alig találkozni olyannal aki nem iszik minden nap. Az is lehet a vilag dolgai hozza ki ezt az emberekbol.
2022. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anglia egy szomorú hely, csak piával (és droggal) elviselhető. Úgy vannak nevelve, hogy érzelmeket kimutatni gyengeség ezért érzelmileg mind megnyomorított és depressziós, ezért isznak.
2022. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!