Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollandiában milyen lőszerrel...

Hollandiában milyen lőszerrel lőtt a koronavírus miatti megszorítások ellen tüntető tömegbe a rendőrség?

Figyelt kérdés
Éles lőszerrel, vagy gumilövedékkel lövöldözték az embereket?

2021. nov. 20. 23:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

"Rohadtul el kéne kerülni ezt."


Akkor csinálják, amit mi mondunk. Ja, hogy azt nem...

2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

#11


Vannak választások. Akkor el lehet dönteni a többség mit akar.

Ja, hogy akkor leszarjuk..

Legközelebb haboruzzunk a piros lámpák ellen, mert én még azt utalom ha feltartanak , amikor én menni akarok..


Ugyse lesz olyan soha, amikor minden mindenkinek jó. Mindig lesz miért tüntetni, meg haboruzni.

Csak nem ez a megoldás. Főleg azért nem, mert azok, akik ellen szól, nem ők húzzák a rövidebbet. Ezek távolról figyelik, szépen kivárják ahogy tuntikeztek, meg lovitek egymást. Nekik kozben is lesz kenyér az asztalon, neked meg nem.


Ott van a lehetőség változtatni ha valami nem tetszik. Ha meg a többség dönt valami mellett, kénytelen vagy alkalmazkodni a közösség szabalyaihoz (Mint a piros lámpa meg a stop tábla az utcán. Ha tetszik ha nem, a többség elfogadja és a szerint közlekedik.) vagy lehet pár emberrel összefogva pattogni meg kocsit gyújtogatni csak nem érsz el vele semmit, max lelőnek.

2021. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Hiába pontoztok le. Gondolkodni kéne, csak a szátok nagy, amíg meg nem tapasztaljátok.

Józan ész meg ma már nem divat. Jó lenne egy kis ízelítő nektek. Akkor megtudnatok milyen.

Persze, lehet még tüntetni. Nekem sincs vele bajom. Amíg normális keretek között zajlik, és nem az én értékeim bánják.

Mert akár egyet értek a tüntetés okával, akár nem, ha lenne rá lehetőségem simán kilőném azt, aki az én autómat akarná felgyújtani mert ő épp tuntet. Az az enyém. Gyújtsa fel a tiétek vagy a sajátját.

Imádom mikor pontozgattok, de véleményt mondani már nincs eszetek, hogy mi nem tetszik.

De megértem. Rossz lehet szembesülni az igazsaggal. Egyszerűbb pontozgatni ha rajvunk, hogy hülyék vagyunk és nem tudunk mit mondani.


(Természetesen tisztelet a kivételnek. Van aki képes mondatokat értelmezni és képezni.)

2021. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Igen, Rotterdamban sajnos valóban odáig fajult a helyzet, hogy leadtak néhány célzott lövést éles lőszerrel. Magyar nyelven itt lehet a hétvége holland eseményeiről többet olvasni: [link]
2021. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2021. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

Éles lőszerrel.

A románok meg közölték a politikusokkal, hogy amelyik megszavazza a kötelező oltást, annak felgyújtják a házát. Azóta háromszor halasztották el a szavazást. Lehetne példát venni róluk.

2021. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


Hat, mondjad. Ki tiltja meg? Talán nem mered?

Mutass "példát "!💪 hajrá!

2021. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gyurcsány volt az is poèn poèn poèn
2021. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy "hazai" rendőrök voltak? Feri eladta a szabadalmat.
2021. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!