Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollandia ellen mikor indul...

Hollandia ellen mikor indul nemzetközi vizsgálat? A pápa mikor szólal fel? Kőre kenyér, nem ólom

Figyelt kérdés
Éles lőszerrel a nép ellen. Ha migránsok lettek volna, már menne a mindent elsöprő tiltakozás, meg mindenki kiállna értük. Így meg semmi.
2021. nov. 22. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Undorító az egész világ.
2021. nov. 22. 14:55
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Liberális kormányokat sohasem vizsgálnak.Sérthetetlenek.


Amikor itt azonosító nélkül rendőrök vertek össze embereket, azt elítélte valaki?Senki.

2021. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Na libsik hol vagytok? Be kellene védeni a Nyugatot meg Hollandiát.
2021. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napok óta döbbenten állok, és elvesztettem a még maradt minimális bizalmamat a nyugat felé. Undorító. Utálom az országot, eddig kacsintgattam nyugat felé. Eleinte Amerika felé, de a blm után teljesen megútáltam... Aztán most a nagy szabad európai államokban is. Ausztriába kötelező oltás. Én barom meg oda (is) vágytam. Ki van benne egy hold-kolónia létrehozásában? 130 IQ felett!
2021. nov. 22. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Én szivesen jövök a holdra de ki fogja kifizetni az űrhajót?
2021. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fél karomat tenném rá, hogy nem jártál még Hollandiában.:D
2021. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erről szól a 22’es választás. A hanyatló nyugathoz kötjük magunkat vagy közép Európához
2021. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na mert Közép Európában ilyen nem fordulhat elő. Ne viccelj már, a Viktátorod sokkal hamarabb lövetne... Javaslom a 2006-os nemzetbiztonsági anyag áttanulmányozását, amikor is a fidesz keményebb fellépést követelt... Nézz is, ne csak láss!
2021. dec. 14. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis errefelé borítékolható a választási vereség, ha 100 ezer embert szétvernek mindenféle ok nélkül. Lásd 2006-2010.
2021. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!