Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában vagy Írországban...

Angliában vagy Írországban élnétek szívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Anglia
Írország
23 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen írországban. Mert jó hely.
2021. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Írországban.


Az Egyesült Királyság egy hanyatló, pöffeszkedő, idegengyűlölő társadalom, most a Brexittel meg egyre jobban jönnek elő a bajok pl. áruhiány. Különcködő, belterjeyls, magának való népség.


Ezzel szemben Írországban minden megy tovább normálisan. Euróval fizetnek, az Aldi-k, LIDL-ök tele vannak német, olasz, francia termékkel, az írek toleráns, nyitott, erősen fejlődő, a jövő felé nyitott népség.


Megjegyzem a UK-n belül pl. a skótokkal nincs bajom. Ha Skócia függetlenedne, ott is szívesen élnék.

2021. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Túl esős mindkettő…


Én USA párti vagyok


New York vagy Cali azért jó mert ott mindig kellemes az idő. NY meg azért mert van nyár és tél..

2021. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%

Mindegyikben rossz az idő.


Olaszországgal elcserélném őket.

2021. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Írországban. A f***szom fog mecsetbe járni, meg reggel, délben, este banánt enni.
2021. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Írországban, mert európai ország.


Angliánál ez már kétes...

2021. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"New York vagy Cali azért jó mert ott mindig kellemes az idő. NY meg azért mert van nyár és tél.."


Itt is van nyár meg tél meg európa jelentős részén is.

2021. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én Angliában. Magyarországon divat utálni az Angolokat, de nekem semmi bajom velük. Amúgy pedig Bratannia nagyobb sziget, emiatt változatosabb, izgalmasabb. Nem igazán szeretem a nagy városokat, így nálam London, Manchester és társai eleve kiesik, de pl Cornwall, vagy a Lake District elég szimpatikus helyek.
2021. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Eltöltöttem egy kis időt skóciában és angliában is. Az emberekkel nem volt gondom viszont az az időjárás te úr isten. Reggel esik délben süt a nap azt megint esik sosem tudtam megszokni sőt pszichológiailag is lehúzott
2021. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

#7


Ja, csak Európa olyan, amilyen ….

2021. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!