Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban ez miféle...

Németországban ez miféle legalizálás lesz?

Figyelt kérdés

Olvastam már többféle verziót. Van olyan amiben az van hogy olyan lesz mint pl Hollandia. De van olyan is amiben az van hogy külföldieknek nem adnak majd el.

Valaki tudja mi a helyzet? Jövő nyáron már vajon kiutazhatok, és szívhatok kint minőségi cuccot?



2021. nov. 30. 07:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát nekünk Amszterdamba akkoriban nem volt ezzel probléma. Azzal már inkább hogy vagy 50x olyan erős volt a fű, mint amit megszoktunk, és egy napig semmit nem tudtunk csinálni :D

De ez már nem is igazán számít. Azt kell most megvárni hogy Németországba mi lesz a helyzet. Ez közelebb van, és ide kocsival is ki lehet ugrani. Nem kéne repülőzni. Hát majd nemsokára kiderül hogy mi lesz....

2021. nov. 30. 11:37
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az még érdekes lehet a dologban, hogy ha külföldiek nem vehetnek, akkor a németországban élö, bejelentett lakcímmel rendelkezök sem, vagy csak a turisták?

Az az egy biztos, hogy mivel németekröl van szó, ha külföldiként nem vehetsz akkor nem is fognak adni. Keresni kell majd valakit az utcán, akit beküldesz érte.

Ha jól tudom, a spanyoloknál is valahova fel kell regisztrálni, és adnak egy kártyát ami nélkül nem vehetsz. Hollandiában én sem találkoztam még olyannal, hogy nem adtak volna.

2021. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában is szivhatsz minőségi cuccot, vásárolni csak magot lehet
2021. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
# 13 Csak én nem törvénytelenül az aluljárókban akarok venni cuccot, hanem legálisan, az erre kijelölt helyen.
2021. nov. 30. 17:01
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#14

beszélsz valakivel, aki épp kijön onnan, és fog neked hozni ;)

2021. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Milyen idős vagy kérdező?nem kell az neked hidd el .csak zsugorodik az agyad tőle.
2021. dec. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16

De kell neki, szemmel olvasható, majd ö eldönti, hogy akarja-e az agyát zsugorítani vagy nem. Látod, akár Németországig kimenne érte.

2021. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Idióta hülye kis tacskó vagy utolsó. Szivjad csak mert hü de jo utanna meg panikbeteg leszel mint nem egy ismerősöm meg feledekeny. Mehettek a pszihiatriara. Grt de jo hogy abba hagytam istenem .és én még csak nem is az itthoni szar gyomnovenyt szívtam hanem rendes afgán hasist meg weedet. Csirak
2021. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Régóta fogyasztom, és nem lettem pánikbeteg. Volt idöszak hogy napi szinten, de abból már kinöttem. Értelmes ember tud magával mit kezdeni, felismeri a problémáit, és dolgozik rajtuk. A céltalan ötlettelen haverjaid pánikbetegek lettek, nem csodálom. A mennyiség sem mindegy amit elfogyasztasz. Kezelni kell tudni az ilyesmit, ami tanulással jár, de legföképpen önismerettel, nem a grammos cigik eröltetésével és a nyálfolyatásig szívással. Tudni kell mikor mennyit, van amikor lehet van amikor nem, van amikor lehet sokat van amikor a kevés is elég.

A szanaszét csapós afgán hasisra gondolsz? Kóstoltam, köszönöm nem kell. Vannak kellemes hatású gyengébb füvek is. Letacskózhatsz nyugodtan, én sem vettem a szarból soha, max ha átvertek, vannak igényeim.

Természetesen örülök, hogy abba hagytad, hiszen láthatóan jobban érzed így magad, nincs ezzel semmi baj. Az viszont, hogy ettöl lenézel és lefikázol másokat, az nem egy intelligens megnyilvánulás. Az elsö mondatod helyett kérdezhettél is volna, hogy mire fel írtam ezt, ha már humorérzéked nincs.

2021. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet? Kijött már a törvény Németországban?
2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!