Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ lobbista liberálisok...

Az LMBTQ lobbista liberálisok a más vallásúakat hogy hogy nem merül provokálni, csak a keresztényeket?

Figyelt kérdés

Valamiért Jézust gyalázzák állandóan, más vallások szentjeit nem merik. Prideon is Jézusnak öltözve, Bibliát nyalogatva szeretnek fertelmeskedni.

Iszlámokat azért nem merik provokálni, mert megkapnák jutalmukat érte?


[link]



2021. dec. 5. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

1) Nincs LMBT kvóta se a filmekben, se a reklámokban, se a médiában

2) Az, hogy néha vannak melegek egyes filmekben, nem befojásolja az életedet

2021. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"Magyarország vegzálása, amiért az orientációra nevelés a szülők joga, felvilágosítást az iskolákban pedig aktivisták helyett szakképzett emberek adhatnak csak"

Kivéve hogy Magyarországot nem ezért "vegzálják".

2021. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

Néha?

Minden újabb filmben vannak.Oscart sem kaphat film, amiben nincs ilyen perverzség.

Nem is az a probléma,hogy benne vannak,hanem az,hogy pozitív töltettel teszik be, mintha ez valami normális dolog lenne.


Ha negatívval ennék, mint a régebbi amerikai filmekben,hogy benne van, de mint elrettentő példa, az mindjárt más lenne.

2021. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

"Minden újabb filmben vannak."

Ezt rendkívül könnyen lehet cáfolni, hiszen egyetlen ellenpélda is elég egy általános kijelentés cáfolatához.

Ellenpélda: Red Notice. Tegnap néztem meg Netflixen, nincsenek benne melegek.

Előtte amúgy a Squid Game-et néztem Netflixen, amiben szintén nincsenek melegek.


"Oscart sem kaphat film, amiben nincs ilyen perverzség."

A legutóbbi Best Picture nyertest (Nomadland) nem láttam, de úgy látom a leírás alapján nincs benne semmi ilyen téma.

Az egy évvel korábbi nyertes viszont a Parasite volt, azt láttam, és egész biztos nincs benne LGBTQ kisebbség.

De pár egyéb film az elmúlt évekből, amik kaptak oscarokat, és tanúsíthatom hogy nincs bennük LGBTQ "perverzség": Joker, Ford v Ferrari, The Irishman, Jojo Rabbit, stb.


Az állításaid objektíven nem igazak.

2021. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Jojo Rabbitben (többit nem láttam) van: K kiképző és az a trónok harcában Greyjoyt játszó ipes valami A betűs. Más kérdés hogy nem volt benne szexjelenet és első megnézéskor nem tűnik fel, annyira visszafogottan (lehet ténykeg muszájból) utaltak rá
2021. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy nem merik

[link]


[link]

2021. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!