Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted is tönktereszi...

Szerinted is tönktereszi magát Nyugat-Európa a muzulmán meg afrikai bevándorlók korlátlan befogadásával? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem, nekem más elméleteim vannak. Nekem is szó van benne tönkretevésről, csak kicsit másképp.


Szerintem Te vagy az, aki Magadat teszed tönkre azzal, hogy ilyeneken gondolkozol, ahelyett, hogy élveznéd az életet.


Mellesleg ők is emberek, csak más kultúrával rendelkeznek, úgyhogy, ha szerinted az ő kultúrális hatásuk "tönkreteszi" Európát, akkor rasszista vagy.

2010. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az euroatlanti világ a keresztény értékrenden és kultúrán alapul. Aki ide jön és itt szeretne élni, be szeretne ide illeszkedni, annak ehhez kell alkalmazkodnia. Akinek meg ez nem tetszik, miért nem megy haza?
2010. szept. 6. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem mikor muszlim szélsőségesek gyújtogatnak meg balhéznak Ny-Európában, meg rettegésben tartanak egész területeket, és úgy általában úgy tekintik, hogy rájuk nem érvényesek az itteni szabályok, akkor az nem rasszizmus kérdése, hogy az ember nem csípi.


A tolerancia nem az, hogy a másiknak bármit szabad, mert ő más. Azzal nincs bajom, ha muszlim, és viselkedik. Voltak muszlim barátaim kint Franciaországban, akikkel semmi bajunk nem volt. Azzal van bajom, amikor agresszívan iszlamizálni akarják Európát, és nem tartják magukra vonatkozónak az itteni játékszabályokat. Rájuk ugyanazoknak a szabályoknak kéne vonatkoznia, amik mindenkire itt, és szemmel láthatóan igen nagy csoportjuk ezt nem hajlandó elfogadni, a ny-európai kormányok meg vonakodnak szembesülni a problémával.


Egy igazi liberális.

2010. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

jéé mennyi választ töröltek itt! :D a kérdést miért nem lehetett akkor?

"amikor agresszívan iszlamizálni akarják Európát" o.O

2010. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az Afrikaiakkal semmi gond amugy is ha azt mondod 1 Afrikainak h menjen haza valszeg nem fog tudni ha akarna se :S És azért gondold el mien lehet Afrikában. Mi itt "pancsoljuk" a vizet ott meg 1 pohár fél liter viz jár egy családnak ... :(


A muzulmánok a problémásabbak

2010. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Reméljük,hogy még idejében kizavarják a bevándorlókat. Persze ehhez az is szükséges,hogy a fehérek elegendő gyereket szüljenek,és hajlandóak legyenek elvégezni az "alantasabb" munkákat is,amelyekre most ott vannak a bevándorlók.
2010. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer szükség van a bevándorlókra, ám jöjjenek, de szerintem abszolult rossz választás éppen az afrikaiakat meg a muzulmánokat beengedni. A latin-amerikaiak, kelet-európaiak, dél-kelet-ázsiaiak sokkal jobban tudnak integrálódni, mint ők.
2010. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A bevándorló réteg előbb-utóbb hatalomra tör. Az elmúlt 500 évben erre a fehér ember szép példát mutatott pl egész Amerika területén. Itt sem lesz másképp, 100 év és fehér ember skanzenek lesznek Európában és színtiszta kínai népesség Afrikában :)
2010. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%

Ha egy Europai no arab orszagba utazik akkor neki kotelezoen be kell tartani az ottani oltozkodesi szabalyokat. Persze ha egyaltalan beengedik, mert vannak olyan arab orszagok, ahova ferj nelkul meg a labat sem teheti be egy egyedulallo no.

Ugy gondolom, ha Europaba bevandorol valaki, annak asszimilalodnia kell. Ebbe bele tartozik, hogy atveszi az oltozkodesi szokasokat, kulturat, munkat stb. A vallasat termeszetesen tovabbra is szabadon gyakorolhatja ez nem tartozik bele az asszimilalodsba.

A sok bevandorloval a legnagyobb problema, hogy befolyasuk ala vonjak a gyenge, befolyasolhato embereket es felhasznaljak oket celjuk valamint fanatikus elkepzeleseik vegrehajtasahoz. Raadasul nem szeretnek dolgozni, illetve nem is tudjak mi az, hogy dolgozni, mert soha nem is lattak hogyan kell csinalni. Lustak, mert az eletuk korabban abbol allt, foleg a nok dolgoznak az Africai orszagokban , a ferfiak meg henyelnek. Europaban is elakarjak tartatni magukat a segelyekbol munka helyett. Ha ez nem sikerul, akkor belepnek terrorista csoportokba, mert elegedetlenek sorsukkal es abban latjak a kiutat, hogy robbantasokkal bosszut alljanak, mivel szerintuk nem tartjak el oket megfeleloen, ugy ahogy jarna nekik.

2010. szept. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sándor9448 válasza:
35%

Afrikaiak:mielőtt dobnánk az első követ emlékezzünk vissza arra hogy nyugat Európa kizsákmányolta és el nyomta őket,vagyis jobb ha csendben maradnak a Nyugatiak...Nem túl sok négert láttam,de az mind dolgozott,tisztességesen és a megélhetésért.

Mohamedánok:sok száz éves szenvedést okoztak sok mindenkinek csak pont a nyugat európaiaknak nem,a magyarok és a többi Keleti Dél-keleti nép a saját vérük árán védte meg őket csak azért hogy utána meg ők nyomjanak el minket...( igaz Ausztria?!)amúgy k_r_á_a nem érdekel hogy ki miben hisz vagy milyen színű a bőre,egy számít,hogy a pofája akkora legyen amilyen kell,a mohamedánoknak túl nagy szája van...Hogy ártanak-e?Arra is emlékeztetem kedves ember társaimat hogy minden nagy hatalom(birodalom)belülről omlott össze és nem külső hatásoktól.pl római birodalom,Nagy Sándor birodalma,Szovjetunió.Nem tudni mit tartogat a jövő de az biztos hogy az Európaiúnió és Amerika is belülről fog össze dőlni...

2010. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!