Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Dél-Koreában a rendőrségi...

A Dél-Koreában a rendőrségi fegyverekben tényleg csak 3 töltény van?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban láttam, de szerintem ordas nagy kamu. S&W 5 lövetű revolver. Állítólag a szabály szerint 1 vaktöltény, és 1 üres hely.
2022. jan. 2. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A Squid Gameben sok érdekes dolog is volt
2022. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.: Direkt nem akartam spoilerezni, de megtetted helyettem is!
2022. jan. 2. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van valóságalapja, 1+1+3 vagy 0+2+3 (üres+vaktöltény+éles) elvileg azért van alkalmazva, hogy véletlen elsülés esetén ne legyen sérülés, illetve figyelmeztető lövés leadására.

Azt érdemes hozzátenni, hogy Dél-Korea biztonságos hely, nincsenek lövöldözések. A legdurvább, amit meg kell állítani az egy részeg egy késsel. Illetve a törvények a rendörök ellen szólnak, ha használniuk kellene a fegyverüket se mernének senkit lelőni, nehogy ők kerüljenek végül börtönbe. Szóval érthető az óvatoskodás.

2022. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.: Igen, már utána néztem. Valóban így van.

Ez azért szép. Ilyen erővel a bűnözőknek golyóálló mellényt is adhatnának.


Jó látni, hogy a liberális őrület keletre is eljutott.

2022. jan. 2. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott a bűnözők nem fegyverrel támadnak a rendőrökre, a kezükbe nyomnak egy kis készpénzt, azt csáó. Olyan szinten korrupt a rendszer, hogy simán le lehet fizetni nem csak a rendőröket, de ügyészeket, bírókat, még a politikusokat is.
2022. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az őrület egyedül a te fejedben van ezzel a beteges liberálisozással, te foteldzsiájdzsó.


Akkor feltételezem szerinted az USA a tökéletes hely, mert ott a Moochaj-Reutschege, TX rendőrségeknek is olyan hadseregtől leadott fegyverzete van, amivel a világ államainak legalább felét egy puccs keretében meg lehetne dönteni.


Közben meg az USA-ban tavaly 7,8-ra mászott vissza a gyilkossági ráta, a mi 0,8-unkhoz képest. Dél-Korea pedig Magyarországnál is biztonságosabb ország.

2022. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hatalmas spoiler volt abban, hogy leírta egyes, hogy ez melyik sorozatból van.

"Jó látni, hogy a liberális őrület keletre is eljutott."

Ebben mi a liberális őrület ?

2022. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez tök normális (kéne hogy legyen)
2022. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
64%
Én sem látok ebben kivetnivalót a bűnesetek 99% megoldható valószínűleg bármilyen lövés leadása nélkül.
2022. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.: 1, az első, üres hely. A maradék 4 éles.

2.: Ez csak a "sima" állományra igaz. Mint ahogy idehaza is van még R-78 sok, főleg irodista nőnek.

3.: Ázsiai országokban, sok helyen vadász és sportlövő fegyver sincs.

4.: Olyan szigorúak a büntetések éles fegyverért, hogy csak az igazán hülye bűnözőknek van. Pl.: Japánban 1 éles lőszer 8+ év!

2022. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!