Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Edward Snowden hol él most...

Edward Snowden hol él most jelenleg?

Figyelt kérdés
Egyébként tud oroszul? Mert azt hallottam moszkvában van.

2022. jan. 8. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg tényleg Moszkvában. Bár úgy tudom menne onnét, mert nem tetszik neki az ottani élet de valószínűleg elfogadja, hogy ott legalább nem még életben maradt.

Szerintem mostmár tudhat oroszul, mivel ha elég ideig él az ember egy adott nyelvi környezetben, akkor megtanulja.

2022. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a ruszkiknál lapul.
2022. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tudom Oroszországban. Amúgy a demokratikus szabad Nyugat miért üldözi őt? Fordított esetben már rég köpködnék a ruszkikat...
2022. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a demokratikus szabad Nyugat miért üldözi őt?"


Mert igazat mondott

2022. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:14: egyetlen ország sem örül, ha közzéteszik a hadi- és államtitkait.

Ha ezt egy kiugrott orosz ügynök csinálta volna, már rég megkapta volna a Novicsokot. Ld. Litvinyenko és társai.

2022. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20:57 pont erről beszélek, hogy fura, hogy ők elítélték ezért a ruszkikat, miközben ugyanúgy üldözik a saját emberüket 🤯
2022. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy egyáltalán nem vagyok ruszki fan, csak az USA meg a Nyugat is ugyanolyan gonosz szarkevero, cseppet sem jobb.
2022. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:57: én meg arról beszélek, ha az amerikai vezetés olyan lenne, mint az orosz, már levadászták volna. Csak nekik van annyi eszük, hogy látják, mekkora nemzetközi balhé lenne belőle. Putyinék magasról tesznek rá.
2022. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
Valahol Oroszországban, hogy hol azt pontosan nem tudni, de szerintem már ott is marad.
2022. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!