Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy Kazahsztánban valójában puccs volt amit a jelenlegi elnök tervelt ki külföldi segítőivel saját hatalmának megszilárdításához és Nazarbajev eltávolításához?

Figyelt kérdés
eddig ő csak Nazarbajev bábja volt, most övé lett a valódi hatalom
2022. jan. 9. 21:05
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
80%
Nincs kizárva, de én a magam részéről túl kockázatosnak ítélnék meg egy ilyen manővert, arról nem is beszélve, hogy Nazarbajev valamilyen mértékben így is távolról is beletudna szólni az orszég vezetésébe, ha olyan nagyon akar.
2022. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy Nazarbajevet eltávolították minden pozíciójából, nincs eszköze beleszólni semmibe már, és szerintem mersze sem lesz visszamenni ha kitör a béke újra
2022. jan. 9. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
kitörni a béke nem szokott.
2022. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emelték a benzinárat úgy hogy, országnak van benzine.A vezetöjük meg lopot az édes lánya meg angliába visszi ki a pénzt.Nem ismerös a helyzet?
2022. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!