Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed róla? 😳

Mi a véleményed róla? 😳

Figyelt kérdés

Ez a tag amúgy nooormális?


[link]



Ez a 🤡 azzal zsarol, hogy majd az IBM meg a többi cég hozzáférhet a test működéséhez az egészségügyben (is) de ha nem vagyunk hajlandó ezt megengedni, akkor nem lesz EÜ biztosítás. 😳


2022. jan. 13. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljesen igaza van szenzort mindenkibe
Tudtuk, hogy egyszer ez is eljön. Ellen fogok állni!🦁🐯
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ő szeret nagyokat mondani, de szerintem erősen túloz.
2022. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig okos dolgokat mond. Európát is eliszlamizálják, mert az arabok, négerek igénytelenek. Nem használják el a Föld erőforrásait. Úgy élnek afrikában, ázsiában mind az őskorban éltünk mi. Ezek építették állítólag a piramisokat 😂


Lecserélnek minket rájuk. Míg az elit dőszőlni fog a javakban. Nagyon vigyázzatok!!

2022. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


1 éve pont ő beszélt a WEF konferencián a MIről, akkor azt hittem, hogy ellene van…


Kb mint a Musk, ő is mondja, de közbe… mind1

2022. jan. 13. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
voltak már ennél sokkal nagyobb konteók is amikről aztán kiderült hogy valóság mint a tömeges lehalgatások, illetve a személyes információkkal való kereskedés stb. szóval akár még ez is megvalósulhat.
2022. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én majd max csöves leszek Afrikában.
2022. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MDaniel98 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sikerült megérteni, hogy miről beszél, a technológia fejlődését megállítani nem, maximum késleltetni lehet, úgyhogy szerintem lesz valamikor ilyen világ amiről beszél.
2022. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hypno ***** válasza:
Az a véleményem, hogy attól, hogy valaki egy férjezett meleg zsidó, még nem biztos hogy igaza van.
2022. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Tényleg. 😳

2022. jan. 14. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott hibázott a mondandója, hogy Isten helyett intelligens tervezés. A microsoft fog intelligensen tervezni?
2022. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hypno ***** válasza:
61%

#9

Ez a manus egy celeb. Abból él, hogy beszélnek róra, hogy meghallgatják. Még jó, hogy olyan dolgokat mond, amire felkapják a fejüket az arra fogékonyak.

2022. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!