Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hallotatok róla, hogy a US...

Hallotatok róla, hogy a US FDA-t kötelezték, hogy adja ki a Pfizer SARS-CoV-2 vakcinával kapcsolatos információkat?

Figyelt kérdés

Egy bírói döntés értelmében a US FDA (Egyesült Államok élelmiszer- és gyógyszerügyi hivatala), a hivatal, ami engedélyezte a vakcinát, köteles nyilvánosságra hozni a dokumentumokat, ami alapján az engedélyt kiadta.

Eredetileg 55, később 75 év határidőt kért erre a hivatal, a bíróság azonban ezt megtagadta.

Magyar nyelvű összefoglaló:

https://www.youtube.com/watch?v=RVv_hRLvl-0

Az eddig nyilvánossá tett dokumentumok közül egy, angol nyelven:

[link]

7. oldal: a jelentett esetek között kb. 1/40 volt a halálozási ráta az első 90 napban a Pfizer vakcina beadása után.



2022. jan. 19. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hallottam róla, de különösebben nem is érdekel. Semmiben nem befolyásolja a mindennapi életemet.
2022. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez volna a természetes. Hogy ha már kötelező az oltás, tudjam már, hogy milyen vegyszerrel akarnak kinyírni.
2022. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez nem tűnik túl nagy aránynak, és persze azt kell nézni, mibe is halt bele, az emberek előbb-utóbb meghalnak, akár oltják őket, akár nem, nem biztos, hogy volt bármiféle összefüggés. Mivel már milliárdnyi ember lett oltva, most már 100%osan megállapítható, hogy nincs semmiféle extra kockázata az oltásnak, abba lehet hagyni a konteók gyártását.
2022. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aki kíváncsi a dokumentumra bejelentkezés nélkül, írja be a keresőbe:

"5.3.6-postmarketing-experience.pdf"


A jelentett esetek kevesebb mint fele zajlott le rövid távú mellékhatások nélkül.

Felhívnám a figyelmet, hogy az adatokat a Pfizer dokumentálta, és továbbította az FDA-nak.

2022. jan. 19. 16:02
 5/10 MDaniel98 ***** válasza:
91%
Annyira engem se izgat, azt se változtatja meg, hogy be vagyok-e oltva, szóval nekem kb. mindegy.
2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"7. oldal: a jelentett esetek között kb. 1/40 volt a halálozási ráta az első 90 napban a Pfizer vakcina beadása után."


Rosszul értelmezted. A kb 42000 az, amiben bármilyen "esetet" jelentettek a megadott időintervallumban szállított oltásokkal kapcsolatban, és ebből a 42000-ből volt 1223 halálos kimenetel.

Az ki van takarva, hogy mennyi volt a beadott oltás. Így az sem ismert, mekkora arányt jelent az a bizonyos 42000 eset.


Értem, hogy szeretnél valami nagy számot bemutatni. De ez most nem a te 15 perc hírneved.

2022. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Valóban, az csak a jelentett esetekre vonatkozik. Ha léptek fel mellékhatások, akkor azok kb. 1/40 arányban halálosak voltak.

Jobb lett volna, ha azt írom, hogy (legalább) 1223-an haltak meg, miután megkapták a vakcinát az első 90 nap alatt. Az kevésbé lett volna félreérthető, és jobban rávilágított volna a kérdésem kiírásának okára.

2022. jan. 19. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Bennem 4 Pfitzer van, a csaladomban mindenki oltott - egyikunknek sem volt sem covidja, sem mas baja.
2022. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvasgattam a belinkelt doksit, ezt valaki meg tudja magyarázni mit jelent?


luciferase RNA- encapsulated LNP

2022. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

luciferase: oxidáló enzimek egy csoportja, biolumineszcens, vagyis "világít"

RNA(ribonucleic acid): RNS, ribonukleinsav

LNP(lipid nanoparticle): lipid nanorészecske

lipid: apoláris oldószerekben (vízben nem) oldódó óriásmolekula, vízben képesek kapszulát formálni

Röviden: a SARS-CoV-2 vírus tüskefehérjéit kódoló instabil RNS molekulát lipid nanorészecskével "veszik körbe", hogy ne essen szét idő előtt.

2022. jan. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!