Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Német baloldali vezetés...

A Német baloldali vezetés tényleg ide aljasodótt le hogy Diákszövetkezzetek ilyet követelhetnek? vagy ez csak véletlen és nincs is meleg lobby?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 20. 11:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#12 és 13! Talán lassan olvassátok el a 11-es hozzászólásomat, ha másként nem megy a szövegértés!


Különbséget teszek a húgyálda (piszoár) és a vécékagyló között, amire rá lehet ülni, férfiak többnyire kakilásra, nők kakilásra és pisilésre használják.


Amennyiben a húgyálda el van különítve, és oda nők nem mennek be, a vécékagylós helyiségek egyéniek, zárhatóak stb. és a kézmosó, stb. közös, szerintem teljesen okés az, hogy a zárható vécéhelyiséget, amit egyszerre egy ember használhat, férfi is és nő is használhatja. Ha egy ember van bent egyedül, nem nézi senki a másikat.


Jelen esetben a nőknek sokkal nagyobb területű illemhelyre lenne szükség, hogy adott idő alatt ugyanannyi férfi és nő elvégezhesse a dolgát. Erre lenne pl. ez is jó megoldás.


Persze nyilván nem faforgácslapos kétméteres bútorlapos elkülönítő falakra gondolok, hanem rendes falakra, vagy hasonlóra, ami padlótól plafonig ér, és valóban biztosítja a privát szférát pisiléskor kakiláskor.


Bocs, ha ennyire szókimondó vagyok, de ha nem akarjátok megérteni...

2022. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
#21: És akkor gyakorlatilag így már semmi különbség nincs a hagyományos férfi-női vécé felosztáshoz képest. Így szerintem nyugodtan megmaradhatnak a férfi-női vécék, és akkor nem kell őket átépíteni egy nagyon kicsi kisebbség meg az újbalosok miatt.
2022. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
42%

#22 nem is egészen értem, hogy mit akartál mondani.

Németországról meg egy kultúrált klotyóról beszélünk, nem orbanisztániáról, meg a magyar 50-es évekből visszamaradt diáklotyó elképzeléseinket kell rájuk kivetíteni.


Nem egy nagyon kis kisebbség miatt látom én szükségét annak, hogy átépítsék akár itthon is a klotyókat ilyenné, hanem azért, amit írtam korábban: ne legyen az, hogy a női vécék előtt sorok állnak, míg a férfi vécék szó szerint üresek. (Egy figyelmes férfi ilyenkor azt teszi, hogyha tényleg üres a férfivécé, akkor szól a nőknek, és kint őrt áll, hogy ne engedjen be férfiakat a férfi vécére, mert nő van bent.


A nőknek rossz ez a helyzet, miattuk kellene változtatni. Aztán hogy más, LMBTQ-s-nak is komfortosabb ez a megoldás, az már mellékes, de legyen.

2022. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#23: Oké, finanszírozod az átépítést, vagy csak legyen úgy, ahogy te szeretnéd, de a fizetést csinálja az, akié?
2022. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%

#24 Ezek szerint elfogadod az érvelést, erkölcsileg stb. mellette lennél, áldásodat is adod rá, csak a finanszírozás maradt az egyetlen kérdéses pont?


Szuper! Nem gondoltam, hogy sikerül meggyőzni, ráadásul ezt el is ismered, de köszi. Értelmes ember vagy, akivel lehet észérvekkel vitázni, és azzal hatni. Ez szimpatikus.

2022. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%

"Hát, aki férfiaknak akar tampont adni, azt nehéz nem hülyegyerekként kezelni."


Mit szoktak adni a verzo orru futballistaknak?

2022. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
89%
Raadasul a kerdezo "logikaja" szerint egy darab diakszervezet kepviseli az egesz nemet baloldali vezetest 🤣🤣🤣
2022. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%
:D sőt az egész világegyetemit. :D Ott van a háttérhatalom alfája és omegája. :D
2022. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!