Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem kellene a...

Csak szerintem kellene a saját háza táján söprögetni a nyugati, liberális, haladó sajtónak, aki vallásellenességgel ostorozza Kínát?

Figyelt kérdés

Kínában még az imádott nyugaton bestiálisan kiirtott, ősi világvallásokat is őrzik és tisztelik, például a manicheizmust.


Manicheus szerzetesek/papok egy manicheus ünnepen, istentisztelet bemutatása után: [link]


Az eseményen még közszereplők is részt vettek.


Ezenfelül itt található a világ egyetlen épen fennmaradt manicheus kolostora és temploma, ami a mai napig használatban van és még támogatásokat is kaptak a felújítására.


Ezenkívül a pártnak vannak nyíltan és vállaltan buddhista, taoista, konfuciánus és keresztény tagjai is.


Ezzel szemben azok a haladárok a többi cikkükben a vallásokat szapulták, mert maradinak ítélték.



2022. jan. 20. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is

Azért Kína sem angyal.


De valóban, mindenki a maga országának a boldogulásával törődjön: kereskedjen, fektessen be.

De ne pofázzon bele a másik ország ideológiájába, belügyeibe, vallásába.

2022. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Igazából a liberalizmus mai formája erősíti az elmaradottságot. Ennek ellenére egy több ezer éves kultúrát akarnak leckéztetni.
2022. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az Európai Únió szeretne világhatalom lenni, de nagyon nem az. Érdekérvényesítési ereje nulla. Hadserege nincs, sem titkosszolgálata. Azt hiszik, nagy hangerővel és média túlsúllyal el tudják érni a céljukat, de ez csak a saját közösségen belül működik. Itt is igaz a mondás, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap.
2022. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek. Sehol sem üldözik annyira az őshonos vallást, mint Európában.
2022. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MDaniel98 ***** válasza:
59%
Kína vallásellenessége szerintem is a múlté.
2022. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Jah, üldözik a vallást Kínában, még is egy kommunista ország több pénzt áldoz rá, mint egy haladó liberális nyugati.
2022. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MDaniel98 ***** válasza:
53%
5# Ne persze, ha nem vagy ujgur mert akkor más a tészta...
2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fideszes vagy ugye?
2022. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!