Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy az afganisztáni...

Most, hogy az afganisztáni háború a Nato szempontjából nem áll nyerésre, Románia hogyhogy még nem állt át a tálibok oldalára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
:D WTF ?
2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert a világ államainak vezetői veled ellentétben nem egy zacskó technokollal kezdik a napot.
2010. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A románok csak akkor szoktak átállni, ha már biztos a dolog

:D

2010. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

:D:D:D:D

Elnézést, de ez humor kategória. De a kérdés nagyon jó :D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Jó kis történelmi párhuzam XD, nem minden alap nélkül... :-)


Kb. egy éve én is kérdeztem valami "vesztésre állósat", (akkor még nem volt nyilvánvaló), volt aki ezt válaszolta:

"Vesztésre állnak? lol Ekkora baromságot. Mondjuk az igaz, hogy a sok háborúellenes barom tüntető nehezíti a kormány dolgát..." Azóta sem tudom, hogy tényleg komolyan írta-e.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

2010. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A NATO még mindig nagyobb erőt képvisel. Nem az erkölcs gátolja meg Romániát, nyugi:D
2010. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a humor kategóriába kellett volna feltenni, de szerintem ezt a kategóriát többen nézik.

Örülök, hogy értették páran a poént.Walter Sobchak ismét alakított...

2010. szept. 9. 18:44
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Jó, most politika témakörben elég nehéz megállapítani, mely állatságot gondolta komolyan aki megkérdezte, és melyiket csak hülyeségből. Én kinézem egyes itteniekből, hogy ezt akár komolyan megkérdezze.


De történelmi vonatkozásban engem az érdekelne, hogy ha Románia átállna a tálibokhoz, mi is megkísérelnénk-e a kiugrást. Amit aztán ismét levernének-e és a NATO egy olyan bábut rakna-e a helyére akire 2070-ben a magyarországi neo-amerikánusok mint "a magyar nemzeti-amerikanizmus szülőatyjának" és mint az "utolsó igazán nyugati kormányfőnek" tekintenének.

2010. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy áll vesztésre. Teljesen irányításuk alatt van minden. Ez csak a propaganda, hogy "jaj, nagyon küzdünk, még sokáig fog tartani a háború!"


Pont ez a cél, hogy a lehető legtöbb ideig fenntartsák. A legnagyobb pénzeket háborúk alatt lehet kaszálni.

2010. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dick Esmen ***** válasza:
0%
Ki az a tálibok?Az egy politikus?
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!