Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg van realitása annak...

Tényleg van realitása annak hogy Oroszország lerohanja Ukrajnát?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudnám elhinni hogy meglépnék ezt az oroszok, viszont egyre csípősebb a helyzet. Ez is csak f@szméregetés vagy tényleg háború lesz?

2022. jan. 23. 01:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha akarta volna már régen elfoglalta volna.

Most már nem fogja

2022. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

11 vagyok

Az Ukránok fogják kiprovokálni.

2022. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

#12-nek:


Kiprovokálni???!


Ki a faxom az a Putyin a NATO-nak?


Törjön ki a háború, és gyalulják le az a barmot az országával együtt!

2022. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kretens ***** válasza:
57%
Nagyon veszélyes a helyzet.Oroszország egy olyan kaliberü ország melyet nem lehet legyőzni.A nukleáris fegyvereken kivül nincsen semmi olyan fegyvernem amivel le tudnák őket győzni mert ugyan olyan technológiát Oharoszország is fel tud sorakoztatni.ha meg nukleáris háborúvá fajulna akkor meg a csapás-ellencsapás végett egyel több halott bolygó keringene naprendszerünkben.Azt kell megérteni hogy olyan országok mint oroszország Kina India Irán Izrael Egyesült államok nem ismerik nem opció a vereség mert akkor inkább magukkal rántanak mindenkit.
2022. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őket "legyőzni", csak vissza kell verni a megszállt országokból... az lehetséges.
2022. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha katonailag meg is lehet verni (esély van rá) akkor bevetik a kibertàmadást, amiböl az elmúlt 2-3 évben kapott eleget a vilâg.
2022. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Van ra esely, hogy megtámadja, de reméljük nem teszi.

Amugy engem mindíg megdöbbent, hogy ahol az oroszok voltak lasd Ukrajna, Kazahsztán, Mongolia stb full gettó van egy mondjuk Hollandi/Belgium v barmely nyugati blokkhoz tartozó orszaghoz kepest.

Biztos vannak gazdasagi hatterjatszmak, de valahogy nekem úgy tűnik, hogy a ruszkikkal valahogy soha nem jár igazán jól senki...

2022. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok:


[link]

2022. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kretens ***** válasza:
Akkor kezdjen el majd igazán félni mindenki amikor olyan hireket hall hogy evakuálják Moszkvát Szentpétervárt és még számos nagy város lakósságát az ural hegységrendszer mélyén lévő természet alkotta atombiztos nagy kiderjedésü üregeibe.
2022. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

Az engem lepontozóknak:


[link]

2022. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!