Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor támad már Putyin?? Úgy...

Mikor támad már Putyin?? Úgy értem Ukrajnára.

Figyelt kérdés
Én már tülkön ülök, minden nap reménykedve nyitom meg a híreket, de semmi :/

2022. jan. 29. 15:11
1 2 3
 11/23 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem fog támadni, csak egy dezinformációs kampánynak lettél áldozata, ami artra irányul, hogy a gyakorikérdéseken a külföldi politika rovatában több kérdés legyen naponta, mint eddig.
2022. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen, azt képzeled, ha Putyin megtámadja Ukrajnát, akkor majd odaadja puszira Kárpátalját?

Egyáltalán tudod, miért tartozik az a terület Ukrajnához? Ha nem, tanulj egy kis történelmet. Nem ártana.

2022. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mit tudsz te arról, hogy mennyire vagyok szerencsés? Meglepődnél;)


Igen, tudom hogy kötött ki ez a terület Ukrajnánál, van egy nagyon jó dokumentumfilm, ami pont erről szól, hogy a kárpátaljai magyarok hogy laktak 5 országban anélkül, hogy szülőfalujukból elköltöztek volna.


Ahhoz pedig, hogy milyen esetben kerülhetne vissza a Kárpátalja egy része Mo-hoz, kétségtelenül kell némi fantázia, de mivel te annak láthatóan híján vagy, meg se kísérlem ezt megértetni veled 😁

2022. febr. 9. 21:33
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Drága kérdező, a te aljas büdös paraszt értelmi és érzelmi képességeiddel nem is vagyunk kíváncsiak a további gondolataidtra. De már mondtam, fasiszta szardarab vagy és ostoba.
2022. febr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 szántóvető ***** válasza:
46%
most 16.-án az amerikai hírszerzés szerint.
2022. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

16:

Kb. reálisnak tartom

2022. febr. 12. 14:02
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha támadna, menj már ki majd a frontra, kérlek, ha ekkora fotelharcos vagy.
2022. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
18:09: ehhez a kérdéshez nem lehet hozzászólni anélkül, hogy az enyhén szólva hibás jellemedet figyelmen kívül hagyja az ember, te agyatlan kretén. Nem tudom, milyen szüleid lehetnek, hogy ennyire pocsék munkát végeztek veled.
2022. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

19:


Hű de erőseket tetszik akarni mondani, de istennek se akar összejönni 🤣.


A primitív, szókincshiányos emberek dühöngése mindig is szórakoztatott, szóval akkor felőlem folytathatod is, hátha egy infarktus is összejön neked közben (nagyon nem szeretném, szóval kérlek vigyazz magadra a nagy erőlködés közepette :))

2022. febr. 12. 18:57
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18:57: van neked doktori címed, kisfiam?

Na így primitívezz. Továbbra is javaslom, hogy a helyszínen vizsgálódj. Mondjuk a donyecki repülőtér kiindulási pontnak megteszi.

2022. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!