Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megéri még mindig anyagilag...

Megéri még mindig anyagilag Ausztriában élni és albérletet fizetni?

Figyelt kérdés
A fizetésből mennyit visz el az albérlet, autó, kaja stb.?

2022. febr. 12. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Magyarországnál bárhol jobb. Persze ez változni fog április 3-a után, ha győz az ellenzék. Hajrá MZP!
2022. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
10 egységnyi fizuból kb 2 az albérlet, 3-4 a kaja, 1,5 az autó ergo alaphangon 2-3 egységet simán félre tudsz tenni. Ne a pénz mennyiségét nézd, hanem az elkölthetőségét!
2022. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Soha nem is érte meg, tehát a kérdés is fölösleges.
2022. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Megéri, de sok helyen szállást is adnak és ne ilyen magyar munkásszálló féleségre gondolj.
2022. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem Magyarországon élni és Ausztriába ingázni anyagilag jobban megéri.
2022. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem is ingázni, mondjuk Sopron vagy Mosonmagyaróvár térségèből. Osztràk fizetés évi 14x de hazai árak. Hazai árakhoz képest nem olcsó környék de viszont ìgy is olcsóbb mint mondjuk Budapest. És további előnye, hogy innét bármikor hétvégente meglátogathato a család ès a barátok. Három órán belül végig autópàlyàn elérhető Budapest is akàr.
2022. febr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én Kelet-Magyarországon élek...
2022. febr. 16. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor albérlet. Még mindig olcsobb itt mint külföldön.
2022. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kelet magyarországi vagyok, viszont az előző válasszal nem értek egyet. A termékek ára olcsóbb ausztriában. Étolaj 1 euró, húsok kb. azonos árban vannak. A szolgáltatások már más téma, pl autót én is magyarországon javíttatok, a kicsit drágább hajvágást pedig kibírom fizetni odakint.
2022. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!