Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz háború...

Szerintetek lesz háború Oroszország és Ukrajna között?

Figyelt kérdés
Illetve ez mennyire érintené Magyarországot?

2022. febr. 13. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Az én véleményem továbbra is az hogy nem lesz háború.

Ezt az egész háborús hisztériát az USA gerjeszti még az ukrán elnök sem érti miért.

Ha az orosz csapatokat jövőhéten a hadgyakorlat végeztél hazarendelik Belaruszból az egy újabb pofon lesz az USA-nak mert ismét nem jött be a tuti inváziós dátum.

2022. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

#1

Csodálkozol, hogy tart mindenki az oroszoktól?

2022. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mert a nyugat úgy néz ki, hogy semmiben nem akar egy centit sem engedni, így Putyinnak nem marad más választása.
2022. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Sztem ha Putyin el akarná foglalni Ukrajnát már rég megtette volna.

Nem segit a helyzet javulásán hogy az USA hetente új inváziós dátumot hirdet.

Nem védem egyik felett sem.

Az orosz ilyen formátumó fellépés azért hogy nyomást gyakoroljon a nyugatra szintén elitélendő.

2022. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

"Igen, mert a nyugat úgy néz ki, hogy semmiben nem akar egy centit sem engedni, így Putyinnak nem marad más választása."


Putyin ugyanúgy tudja, hogy a Kreml által támaszott feltételek elfogadhatatlanok, és nem fog a nyugat engedni.


Egyenlőre amúgy nem tudni. Állítólag a titkosszolgálatok szerint jövő héten megindulhat az offenzíva, aztán hogy ebből mi lesz vagy mi nem, azt senki sem tudja.

Tény, hogy az USA eléggé riogat mindenkit, de nem elhanyagolható az sem, hogy az EU-s országok is tartanak a háborútól, pont ezért szállít egy csomó ország fegyvert az ukránoknak. Több ország az EU-ban nemrég figyelmeztette az Ukrajnában tartózkodó állampolgáraikat, hogy azonnal hagyják el az országot a háborús veszély miatt.

Azért ha csak az USA gerjesztené ezt a "war feeling"-et, akkor nem lenne ekkora készültségben senki sem.

2022. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
79%
Előbb-utóbb akár lehet is én már nem zárom ki teljesen, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem akkor fognak támadni amikor ezt az amcsik kihirdetik számukra.
2022. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!