Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Külföldön (Nyugat-Európa) egy...

Külföldön (Nyugat-Európa) egy meleg politikus lehet jobboldali?

Figyelt kérdés
Mármint, például a Fidesz határozottan melegellenes, és a nagycsaládokat tartja szem előtt. De mondjuk Németországban a Kereszténydemokrata Unió (CDU) egyik tagja (Hamburg polgármestere) is meleg. Ez így hogy fér össze egymással?:O
2010. szept. 11. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Határozottan melegellenes, persze... ha így volna, nem engedte volna meg a homárvonulást. Ezt elkerülte azzal, hogy megengedte mellé a heteróvonulást is. Bár ha a CDU-hoz viszonyítunk, akkor tényleg határozottan melegellenesnek tűnnek. A "Keresztény""demokrata" Uniónak sincsenek elvei (ahogy egyébként a pártokráciákban a legtöbb pártnak nincsenek), mindig azt vallják, ami több szavazót vonz.
2010. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

nem védeni akarom a fideszt, de ilyet hol hallottál? :


"a Fidesz határozottan melegellenes"

2010. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Haider ugye...
2010. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nevét annak a nőnek, aki mondta, de egyszer nyilatkozta, hogy "vissza kell szorítanunk a melegek arányát, és ismét nőnie kell a nagycsaládok számát."

Ez mind szép és jó, de nem azért lesz valaki meleg, mert ő azt akarja. Ha úgy születik, akkor meg hiába akar nagycsaládot, nem lesz neki. Ezt nem lehet visszaszorítani.

2010. szept. 11. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem melegellenes, de nem támogatja őket. Szerintem közönyös
2010. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

természetesen lehet. sőt ez innen magyarországról elképzelhetetlen, de ha hiszed, ha nem sok szélsőjobboldali meleg politikus is van európa szerencsésebbik felében.

pont azért szélsőségesek, mert a bevándorlók iszlám "kultúrájával" szemben a saját európai értékeinket védik, mint amilyen például a melegek egyenjogúsága.

2010. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen, ezt mondjuk én sem értem, hogy Magyarországon miért zárja ki egymást az, hogy valaki meleg, és szélsőjobboldali...

arról már én is hallottam, pl. a hollandiai szélsőjobbos pártnak is meleg a vezetője

2010. okt. 1. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobbikra szavaztam én. Nem homoszexuális ellenes, hanem a társadalom rombolását, annak egyes csoportjainak összeugrasztását ellenzi, na meg persze a direkt "meleggé" nevelést, akár óvodás kortól, "felvilágosítás" címén. Engem se bántanak személy szerint az úgynevezett szélsőjobbosok, valójában nemzeti balosok. Huligán meg mindenhol van, egy foci mecssen is, aztán mégse minden néző huligán... Meg eleve nem is kell az a pride, minek, az egész csak libsi feszültségkeltés a szavazatainkért. Aztán meg minket utálnak érte. Bizony, ilyen van, én is jobbikos vagyok. (a Fidesz különben inkább neoliberális/látszatjobbos/neokon kinek mi tetszik)
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!