Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarként, hogyan lehet a...

Magyarként, hogyan lehet a magyarellenes ukrán kormány és állam mellett kiállni?

Figyelt kérdés
Mi visz rá valakit, hogy egy nyíltan (magyar, román, orosz, lengyel, stb.) kisebbségellenes állam mellett álljon ki magyar emberként?

2022. febr. 14. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Kiállok Ukrajna mellett, nem tartom magam magyarnak
Kiállok Ukrajna mellett magyarként, LEÍROM miért:
Nem állok ki Ukrajna mellett, hiszen magyarellenes
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell kiállni az ukránok mellett, viszont Putyint sem kell támogatni. Két elmaradott keleti birodalom harca ez.
2022. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ki állt ki Ukrajna mellett?
2022. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Úgy lehet, hogy Ukrajna a Nyugat és Amerika barátja, míg Oroszország ezek ellensége.


Amerikát kell támogatnunk, mert egy Amerika által irányított világban roskadásig vannak a polcok étellel, remek szórakozási lehetőségek, és szabadság van, míg egy ruszki világban csak berúgni és öngyilkosnak lenni érdemes.

2022. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos sok a hazaáruló.
2022. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tobas ***** válasza:
52%
Azért, mert magyarok kicsit sem járnak jól, ha bármilyen támadás indul. A háború sohasem hozott jólétet azokra, akiknél zajlik a háború. Másodszor ma Ukrajna, holnap Moldova, holnap után talán Magyarország, valamiért nehezen hiszem el, hogy az oroszok, csak úgy megállnának.
2022. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1: nem írtam, de a kérdésemből nem is következne, hogy Putyin, vagy Oroszország mellett pedig ki kell. De akkor most gyorsan le is szögezem.


2: sajnos nekem van ilyen ismerősöm, aki szerint katonákkal kellene támogatni a ukrán maffia államot... De 1-2 facebook kommentben is olvastam ilyet magyar nevű embertől.

2022. febr. 14. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Elemi érdekünk, hogy legyen köztünk és Oroszország közt valami... és ezt a valamit úgy hívják, hogy Ukrajna. Méghozzá nyugatbarát kormánnyal.

A kisebbség ellenesség pedig nem ok, hanem okozat. Azt az orosz háború okozta. Persze rajtunk is csattan az ostor, de nem magyarellenességből történik.

2022. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5: én régen nagyon oroszellenes voltam, a dédapám hadifogoly volt évekig Szibériában. Viszont be kellett látnom, hogy akkor a lengyelek elleni paktumtól eltekintve, nem volt offenzív az orosz elit. Persze a háborút lezáró tárgyalásokban már "megéhezett" Sztálin...


Most nem hinném, hogy ez történne, csak akkor ha őket érné támadás, és sikerrel vernék vissza.


Persze reméljük semmi ilyen nem lesz.

2022. febr. 14. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
#8 az atomarzenáljuk mellett ugyan ki támadná meg őket? A biztonságuk miatti aggódás csak üres duma a birodalmuk visszaépítéséhez.
2022. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9: nem tisztem védeni őket, mint mondtam nem a szívem csücskei, bár nem úgy tekintek rájuk, mint régebben.


Viszont a birodalom építés mindkét oldalra igaz.


Ők most Kazahsztánban álltak be nyíltan a kormány mellé, míg egy Amerika pedig Irak, Afganisztán, stb esetben avatkozott be a maga érdeke szerint.


Ahogy írtam nem is azt akarom sugallni, hogy akkor Oroszországot támogassuk, de Ukrajnát semmiképpen sem. Nyomós érvünk van a NATO előtt is, hogy nekünk miért nem jöhet szóba ilyen.

2022. febr. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!