Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukrán elnök bejelentette a háborút?

Figyelt kérdés

Az ukránok szerdán eljátsszák a berlini csatát,felfegyverezték az civileket gyerekeket,mindenhová kiteszik a zászlót és persze ők nem kapitulálnak.


[link]


Mi a véleményetek,újra a Szovjetunió fog győzni?



2022. febr. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki más győzne?
2022. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó nyugati propaganda.

Ez a mostani kijevi vezetés el lesz számoltatva, már rég eladta magát a nyugati politikának.

2022. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


... es milyen igaza van :)))

2022. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk érdekesnek tartom, hogy mindenféle nyilatkozatok érkeznek az ukrán kormány részéről. Én is olvastam először ezt a nyilatkozatot Zelenszkijtől, amiben a szerdán meginduló orosz támadásról és az egység napjáról beszél. Ez alapján úgy tűnik, hogy az ukrán elnök bejelentette, hogy az orosz támadás szerdán biztosan bekövetkezik.


Ezzel szemben, kb fél órával később az ukrán Nemzebiztonsági és Védelmi Tanács elnöke, Olekszij Danilov azt állította a médiának, hogy Ukrajnának nincs tudomása közelgő támadásról és biztosra ki meri jelenteni, hogy az oroszok nem fognak se szerdán se csütörtökön támadni.


Most én nem tudom, hogy a média nézett be valamit és valamelyik nyilatkozat mondjuk rosszul lett fordítva vagy valami, vagy hogy az ukrán kormány tisztségviselői nem tudják miket is beszélnek és ezért tesznek egymásnak ellentmondó nyilatkozatokat.

2022. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
2022. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!