Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tehát a média csak felfújta...

Tehát a média csak felfújta az egészet?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik csak hadgyakorlat volt nem állt szándékukba igazi háborút csinálni visszahívták a csapatot
2022. febr. 15. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Én azért még várnék az ünnepi pezsgő pukkantással.

A ruszkik nagy kavarógépek (ahogy persze a nyugatiak is - egyik kutya, másik eb) könnyen lehet, hogy ez csak altatás, terelés és máshol/máshogy készülnek lecsapni - nem feltétlenül katonai csapásra gondolok.

2022. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Mint mindig.
2022. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem
2022. febr. 15. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Részeben igen, részben meg nem a média hibája. Mindkét oldal szándékosan ment bele a kardcsörtetésbe, aminek része az is, mikor "kiszivárog" ilyen, olyan állítólagos jelentés.

Mindkét oldal szándékosan kelti a hangulatot, az oroszok a katonák felvonultatásával és hadgyakorlatosdival, USA pedig támadással való riogatással.

Az egész csak egy diplomáciai sakkjátszma része, háborút senki nem akar. És valószínű, hogy a dologból a nyugat jön ki győztesen. Oroszország semmit nem nyert, legfeljebb magasabb gáz eladási árakat egy kis időre, az USA és a NATO pedig kapott egy jó kis ürügyet a térség katonai megerősítésére.

2022. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem
2022. febr. 15. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor Vitya mégse hős?
2022. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2022. febr. 15. 12:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Én azért örülök neki hogy nem lesz baj
2022. febr. 15. 12:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne örüljé, mert reggel kezdődik a világhábi.
2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Putyinék most jót röhögnek, mert sikerült az egész világ előtt hülyét csinálniuk az amerikaiakból, miután a Bloomberg pár napja már kész tényként jelentette meg cikkében hogy az oroszok lerohanták Ukrajnát, holott meg se mozdultak - majd utána bejelentették más portálon, hogy tuti szerdán fogják lerohanni az ukránokat.

Na, egy ilyenre mást nem is tehetnek az oroszok, mint megmutatják csapat visszavonással, hogy eszük ágában sem volt szerdán ilyet csinálni, csak hülyék az amerikaiak.

2022. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!