Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán két hete amikor Moszkváb...

Orbán két hete amikor Moszkvában járt mit gondolt a "békemissziójáról"hogy tényleg megállíthatja Putyint?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az invázió kérdése már régen el volt döntve.

2022. febr. 24. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ő sem gondolta hogy megtámadja Ukrajnát.
2022. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Az ukrán kormány nyelvtörvényt hozott az ottani magyarok ellen.


Megérdemlik,hogy Putykó szétbombázza a parlamentjüket.

2022. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt egy csomó politikai - gazdasági kérdésről tárgyalt.

Másrészt Orbán Viktor nem Putyin, nem dönthet helyette, max kifejtheti az álláspontját.

Ezt megtette...

Lassan azt fogod kiírni,hogy személyesen Orbán Viktor kérte Putyint, hogy támadja már meg Ukrajnát...

2022. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Macron is ment Orbán után Moszkvába Putyinnal tárgyalni. Egyébként mindennemű probálkozás megéri, csak ne legyen háború.

Ő akkor ezt nem tudhatta, hogy Puytin így is-úgy is megindítja az offenzíát, nem gondolatolvasó.

2022. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1.Szerintem ez a magyar diplomácia csődje lenne,ha ezzel nem számolt volna

Orbán,amikor odament.

Így azért nem volt sok értelme az útjának,lehet az oroszok réges-régen már eldöntötték támadás tényét.Valahogy akkor nekem Putyin nagyon másnak tűnt már Orbánnal.

Nem volt olyan az a mosoly.

2022. febr. 24. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ennyire még ő sem hülye, akármit is gondolok amúgy róla békeidőben.
2022. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
De ott és akkor, azon az értekezleten nem csak Ukrajna volt a téma. Igen, Ukrajna is szóba került, de nem ez volt az egyetlen téma.
2022. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Az is hülye, aki azt hiszi, azért ment Orbán oda, mert oda akart menni. Pitizni ment, mert odarendelte a nagyságos főni.
2022. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valószinüleg a támadás ténye réges-régen el volt döntve csak az időpont volt még kérdéses.Ezt azért lehetett már érezni mindenkinek.

Nagyon régen készülhettek erre az oroszok,a szankciókra is fel vannak készülve.Nyersanyaguk van,emberanyag van,haditermékek vannak,rengeteg az emberanyag,szinte minden családban vannak katonák,akik azért bármikor hadrafoghatók.Elszántak,és valószinüleg ugyanaz lehet a bajuk az ukránokkal,mint nekünk magyaroknak a "nyelvtörvény" kapcsán amit mi is megkaptunk: az ukrán nacionalizmus.Putyin Ukrajna "nácitalanítását" tűzte ki célul,vajon mire gondolhatott,mert ilyen formán ezzel a kifejezéssel még nem nagyon találkoztunk.

2022. febr. 24. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Most néztem éppen egy térképet arról, hogy milyen helyeken támadja Oroszország Ukrajnát: hát Kárpátalját eddig teljesen elkerülték, amíg a legnyugatibb Liv-et például már lőtték. Ki tudja miben állapodott meg Orbán vezér és Putyin vezér.
2022. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!