Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A toxikus maszkulinitás miatt...

A toxikus maszkulinitás miatt van az orosz-ukrán háború?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Putyinnak valószínűleg kicsi ezért ennyire agresszív. Az agresszív férfiaknak mind kicsi p*csük van. :)
2022. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az agresszív férfiaknak mind kicsi p*csük van."


Nőként meg tudom erősíteni.

2022. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De fordítva nem igaz. Nekem is kicsi, de békés vagyok! xD
2022. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Putyin alacsony ember-szindrómás.

Hitler, Sztálin, Mussolini, Rákosi, Szálasi is ezek voltak.

Bár az ukrán elitet sem kell sajnálni.

2022. febr. 25. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 én állítólag agresszív vagyok, ha átcsesznek, hazudoznak nekem, és be akarom hajtani a tartozást. De elég nagy a farkam, nagyobb is mint ideális lenne, bár volt aki imádta, szóval mindenki másképp szereti :)
2022. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 2 m 5 centi magas, csendes férfi vagyok. Nem igazán kedvelem a 170 centi körüli férfiakat, mert kompenzálni akarnak erőszakosan.
2022. febr. 25. 11:23
 7/12 Feketeruhasember ***** válasza:
Akkor innen a cölöp :D
2022. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. :D
2022. febr. 25. 11:42
 9/12 Feketeruhasember ***** válasza:

Am ezt én is megfigyeltem hogy az igazán agresszív emberek akikkel eddig találkoztam mind kicsit voltak. Valahogy mindig ők akarják jobban megmutatni maszkulin vonásaikat. Egy nagyon jó barátom van aki kicsi (1,7) de ő egyáltalán nem agresszív mindamellett katona.


Szerintem akárki akármit mond az hogy milyen emberek leszünk (viselkedésileg is) az nem annyira befolyásolható neveléssel. Aki igaznak születik az teljesen mindegy hogy egy Észak-Magyarországi putriba jön világra a döngölt padlóra vagy egy jól szituált jó szép-gazdag helyre arany kanállal a seggében jön világra. Ezek az emberek úgyan azok lesznek felnőtt korukban.

2022. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy Zelenszkij is 170 centi, mint Putyin.

Most már mindent értek...

2022. febr. 25. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!