Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az lehet, hogy Putyin is csak...

Az lehet, hogy Putyin is csak egy bábu a sakktáblán és őt is a Háttérhatalom irányítja?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Putyint is a szabadkőművesek, Illuminátusok pénzelik. A 100 leggazdagabb család pénze és hatalma nélkül kb senki sem kerülne hatalomra a világon, ők élet és halál urai.


Hogyhogy nem buktatták meg még eddig Putyint? Na erre adjon nekem választ valaki! Ugyanazok juttatták hatalomra Putyint, Hitlert, Sztálint és Kim Dzsong Unt is. A minden ország felett álló pénzügyi körök és érdekcsoportok, szabadkőművesek. Akik röhögnek a színfalak mögött.



2022. febr. 25. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, elképzelhetőnek tartom.
Nem, ez nagy hülyeség.
43 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki azt hinné, hogy trollkodom, komolyan, gondolom, szerintem simán elképzelhető. Galléros pszichopata emberek sötét szobákban döntenek élet és halálról, háborúról és békéről. Rohadékok...
2022. febr. 25. 18:05
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy elmondanád, hogy a szabadkőművesek filozófiájában hol szerepel a háború?

Mert a tagjai általában értelmiségi, felvilágosult emberek.

Azt tudom, hogy Hitler náci propagandája erősen próbálta lejáratni őket, de nem gondoltam volna, hogy ez évtizedekig így megragad.

2022. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ettől a kérdéstől kiégtem.
2022. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez csak egy konteó, lehet szavazni, aki nem ért egyet ezzel. De ez a Covid, most meg ez a háború is- ez nekem nagyon gyanús.
2022. febr. 25. 18:08
 5/20 A kérdező kommentje:
Mindenki szidja Putyint. JOGOSAN! De elgondolkodott azon bárki is, hogy MIÉRT nem buktatták meg? Hitlert miért nem buktatták meg a népirtása előtt? Sztálint miért nem puccsolták meg? Kim Dzsong Unt?
2022. febr. 25. 18:11
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Mármint az, hogy egy háttérhatalom nélkül ezek nem történhetnek meg? Az ember nem érinthetetlen.

Lesznek még bőven járványok és talán háborúk is. A háborúkat sokkal könnyebben el lehetne kerülni. A mikroorganizmusokkal sajna nem lehet tárgyalni.

2022. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért nem buktatták meg még a legelején a népirtó diktátorokat?? Erre feleljen valaki!
2022. febr. 25. 18:14
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
5. Mondjuk lehet azért nem buktak meg, mert nincs háttérhatalom, ami megbuktassa őket. Tudom, ez egy vad elképzelés.
2022. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8: Vagy a Háttérhatalomnak nem áll érdekében megbuktatni őt. Valakik nagyon jól járnak ezzel a káosszal.
2022. febr. 25. 18:15
 10/20 A kérdező kommentje:
Akik emögött az egész mögött állnak, szívtelen, gonosz és kegyetlen emberek.
2022. febr. 25. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!