Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem van gyomorgörcsöm...

Csak nekem van gyomorgörcsöm az orosz-ukrán háborútól? Van oka a félelemre a magyarországi magyaroknak?

Figyelt kérdés
A Hajdúságban élek...

2022. febr. 26. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Én is félek. Az az egész év tiszta stressz.
2022. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
A Hajdúságot, sőt a te házadat fogják elsőnek annektálni. Rettegj 😀
2022. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Nincs
2022. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk viszonylag jó a kapcsolatunk az orosz féllel kár a para.
2022. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan gazdasági károkat fogunk szenvedni, ettől azért gyomorgörcsnek nem kén ellni. Amúgy ez a háború 8 éve tart, azóta lövik ám egymást. Csak most Putyin szintet váltott.
2022. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a sokadik ilyen kérdés, úgyhogy akár nyugodtan vissza is kereshetnél a többire, hogy ott mik voltak a válaszok.


De azért megválaszolom még most. Nem, nem kell félni. Magyarország a NATO tagja és ez biztosítja, hogy ne terjedjenek át a harci cselekmények az ország területére. Ha Magyarországot támadás érné, akkor az összes többi tagállamnak az ország segítségére kéne sietnie.


Magyarországot kizárólag a szankciók gazdasági hatásai és a menekülthullám fogja közvetlenül érinteni.

2022. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Félni lehet, az ukránok is félnek nemtől függetlenül, akinek meg kezébe adják a fegyvert az meg élesben belejön, itt is ez lenne, nekünk annyival nehezebb hogy nincs háborús tapasztalat a közelmúltból, így leblokkolnánk amint szembesülnénk az első csapattal.
2022. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Rémisztő, hiszen nem hitte el senki hogy ez európában megtörténhet. Ugyanakkor nincs mitől félni, magyarországra nem fog elérni a háború.
2022. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Azért gondolom a gyomorgörcs elgondolkodtatásra is késztet.

Például arról, hogy miképp kerülhettek ukránok tízmilliói abba a helyzetbe, hogy egy elmebeteg orosz diktátor lerohanta őket.

Vagy például elgondolkodhatnál arról, miképp van az, hogy egy szijjártó nevű fszkalap, vagy egy orbán nevű büdösgeczi évekig blokkolta Ukrajna csatlakozását.

A hasfájásod oka sokkal mélyebb.


Remélem, képes leszel összetetteb összefüggésekben kezelni Európai hovatartozásunkat mostantól, és Nato tagságunkat is megbecsülöd.

Szeretném hinni, hogy a hasfájásod ráővezet téged arra, hogy más ismerőseiddel is megoszd e felismeréseket.

Hiszemm, hogy tszel egy jobb Európáért áprilisban...

És titokban remélem, hogy nem csak a magyarországiakért, és nem csak a szenvedő magyarokért aggódsz. ... Igen. Szedd össze magad, ember.

2022. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
8: Dehogynem, én szinte biztos voltam benne, hogy ez lesz. Ha a délszláv háborút túléltük, ezt is túl fogjuk.
2022. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!