Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen eredmény reális a...

Milyen eredmény reális a holnapi "béketárgyaláson"?

Figyelt kérdés
Ebből a helyzetből egyáltalán nem reális, hogy az oroszok meghátráljanak, és Putyin jelenlegi állapotából kiindulva én erre semmi esélyt nem látok. Mi lesz akkor, ha Ukrajna azt is vállalja, hogy nem lesz NATO tag?

2022. febr. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kevés lesz Putyinnak. Most nyilatkozta az ukrán külügyér, hogy "egyetlen négyzetcentiméterről sem mond le". Már legalább Krímet és Donbaszt el kéne engedniük.
2022. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Látom idézőjelbe tetted a béketárgyalás szót, hát valóban. Ez nem béketárgyalás lesz hanem Putyin közli Zelenszkijjel hogy mit akar vagy folytatódik a háború. Aztán azon sem lepődnék meg ha az ukrán elnökön valaki véletlen elrabolná vagy lelőné pont a tárgyalás napján.
2022. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy senki se fog elmenni.
2022. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már végigviszi kerül amibe kerül. Ez az ember teljesen megőrült, csak nézd meg az elmúlt 1 hónap videóit. Látszik hogy bekattant...
2022. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pont ugyanezt akartam írni. Hogy nehogy a végén valami turpisság legyen ebben a béketárgyalásban. Ami annyira békés, hogy na, odaadod ami nekem kell, vagy megy minden tovább plusz haza se engedlek.

Azt se értem, miért nem lehetett akárhol ez a tárgyalás...Ezen ment a vita majd egy napig, hogy hol legyen...

2022. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!